Babakocsi 250.000Ft alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudtok ajánlani jó minőségű, esztétikus babakocsit 250.000Ft alatt? Ebbe az árba a mózeskosár, hordozó is bele kellene, hogy férjen.

Családi házban lakunk, lépcső csak a bejárat előtt van, így a súly annyira nem mérvadó. Sétálni leginkább aszfalton fogunk, viszont fontos hogy viszonylag kicsire lehessen össze csukni, mert a belváros csak kocsival érhető el.


Kiszemeltem a Cybex Balios S, de tetszenek az Espiro-k is, azonban, ha van olyan ami ennél olcsóbb és ugyanolyan jó kívül-belül szívesen meghallgatom.


Illetve az alábbiakkal van valakinek tapasztalata?

- Lionelo Mika

- Maxi-Cosi Zelia S, Street+, Lila XP, Lila CP


Köszönöm!



nov. 16. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Használt babakocsi kizárva?
nov. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nincs kizárva, néztem hogy vannak erre szakosodott cégek, akik már ki is tisztítják. Csak elég messze lakunk Pesttől, foglalni meg nem lehet ezeket. Nem tudunk sajnos folyton felutazni megnézni őket, ha meg mégsem jó felesleges kör volt. :/

Így ez csak a második opció lenne.

nov. 16. 12:07
 3/10 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, hogy egyesekben mekkora frusztráció van, ha már ennyiből elkezdenek szapulni egy másik embert. Mindenestre kívánom, hogy megtaláld a lelki békéd!
nov. 16. 12:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kicsire ezeket eleve nem tudod csukni, mert maga a mozes és a váz is nagy helyet foglal.

Személy szerint mi ilyet vettünk 50 ezer forintert használtan

[link]

Anyósommal úgy kimostuk, gőzöltük meg minden, hogy senki nem hitte le, hogy nem a boltból hoztuk. Imádta a kislányom is, rengeteget aludt benne, illetve már elő van készítve a kistesónak is.

nov. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Mi tavaly ezt vettük

nov. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Cybex Balios S Lux 2023. Szerintem mózessel együtt 250 körül megáll.

Én imádom, nagyon jó babakocsi.

nov. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
50-ért vettem használtat 3 éve. Nem érdekelt, hogy néz ki! De miért baj, ha valaki inkább újat venne, több pénzért? Engem ez nem tudna zavarni. Én sem értem az ilyen embereket, akik ilyenbe belekötnek. Ha a kérdező megteheti, miért ne vehetne olyat, amilyet szeretne? A saját pénzét költi!
nov. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi most Espirot vettünk leárazva mindenestől kijött 200-ra a 3in1 és van hozzá rovarháló, esővédő, lábzsák, pelenkázótáska és kézmelegítő.

Előtte a Touragoo Flame Lux-szal szemeztem, az a Brendonban leárazva 170 körül szokott lenni, egyébként 200.

De érdemes nézni a használtakat is, barátnőm kifogott egy olyat, amit csak összeraktak és egyszer beletették a gyereket. Kapta a család és közben ők is vettek. 100 körül vette meg a barátnőm az egyébként 170 körüli Kunert babakocsit.

nov. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Cybex. Nekünk Epriam van, de nézegettem a Baliost is, nagyon könnyű kocsi.
nov. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én Pierre Cardin szeretnél venni ,de sajnos még nincs baba!!

Az emagról 37.000ft

Átfordítható karos az álmom!

Újszülött kortól !!

Nézzél szét ott is

nov. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!