Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogy lehet olcsobban megoldani...

Hogy lehet olcsobban megoldani az ikerbabakocsit?

Figyelt kérdés
3as ikreim lesznek és nézegettem babakocsikat de borzasztóan drágák 400-800E ft között mozognak az ikerbabakocsik ez nekem nagyon huzós hogy lehetne olcsobban megoldani? esetleg ugy nem lehet megoldani hogy 3 külön babakocsit veszek olcsobban és összekapcsolni? ötleteket várok,előre is köszönöm.
jan. 29. 13:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézz használtat.
jan. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
3 babakocsi összekapcsolva a vilagon sehol nem férne el. Egy ikerkocsi, plusz egy hordozó kendoben q harmadik gyerek
jan. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Dupla kocsit én 5 évvel ezelőtt 40 ezerért vettem, biztos most is van olyan árketgória, ami nem több százezres tétel. A 3. baba meg mehet szimpla kocsiba vagy rádkötve.
jan. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Azokból a babakocsikból amik direkt összekapcsolhatók nem lesz olcsóbb 3 db.

Újonnan az egy gyerekes 3in1 babakocsikból a legesleggyibbak is 100.000-nél kezdődnek akciósan, nyilván egy 3 regyekre kialakított minimum 3x annyiba fog kerülni.

(Ahogy minden területén ilyen esetben ha egyszerre jönnek 3 gyerek 3x annyiba fog kerülni mint egy.)


Én a helyedben ikres csoportokban érdeklődnék és keresnék használtan.

jan. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 babyboom567 ***** válasza:
29%

El kell hogy szomorítsalak, de a babakocsi lesz a legkisebb kiadásotok(és gondotok).Nézz használtan, vagy keress valamilyen alapítványt aki tud segíteni, mert szükségetek lesz rá bőven.Biztos van hármasikres facebook csoport, tuti ott is tudnak neked segíteni valamiben.Nem lenne utolsó dolog, egy ügyvéddel is beszélni,hogy létrehoznátok egy saját alapítványt a gyerekeknek,mert 3 egészséges gyereknél is végtelen mennyiségű kiadásotok lesz(pl 3 par cipő szezononként az rögtön minimum 40ezer forint),ha meg fejlesztés kell neki, pl csak logopédia, az heti 1 óra gyerekenként 5000ft,és még nem vettél kaját sem.

Mindenképpen csináltassatok egészségpénztári kártyát,igazából ha neked is meg a férjednek is van bejelentett munkahelye, akkor ha mindkettőtöknek van egészségpénztári kártya,akkor 2x150ezert simán vissza tudtok igényelni évente.És az önkormányazatnál is kellene érdeklődnötök, hogy milyen támogatások járnak, és rákérdezni a kijáró ápolónőre.Mert 3 gyerekhez kell,hogy napi szinten odajár minimum 1 segítő, gyereket gondozni, takarítani,főzni, vagy később játszótérre menni,mert 3 ugyanolyan idős totyogóval/dackorszakos kisgyerekkel urban legend egyedül menni.Ez segítséggel is kb túlélésre fog menni a harc az első 2-3 évben.

jan. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
5ös nem kell ennyire tul ragozni,van pénzünk nem vagyunk csorók de azért 800ezreket nyilván nem fogok kidobni babakocsira,pedig simán megtehetném
jan. 29. 14:08
 7/18 babyboom567 ***** válasza:
100%
jan. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 babyboom567 ***** válasza:
33%
Nem mondtam ,hogy most csórók vagytok, de 3 gyerekkel nagyon nagy kihívás lesz,nem csóróvá válni.És ez nem bántás.És attól ,hogy nem vagy csóró, még igenis vegyél igénybe mindent amit lehet.
jan. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 babyboom567 ***** válasza:
100%
jan. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%

Amazon, ebay elég jó áron vannak.

Vagy ikres babakocsi, és a harmadikat kendoben.

Gratulálok az hármas ikrekhez, van a családban iker, vagy meglepi babák? Betoltotted már a 12. Hetet? 😊

jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!