Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik babakocsit választanáto...

Melyik babakocsit választanátok, ha az alábbi kettő közül lehetne?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2013. jún. 2. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Quinny
2013. jún. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1
2013. jún. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Quinny
2013. jún. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Maxi-cosi-t

A quinnynek nagyon rossz a felfüggesztése, azt egy útpatkán letolni is erösen két kézzel kell tartani. Ha akartok két gyereket, és az egyik a kocsiban a másikat kézenfogva átvezeted az útón, akkor közben a babakocsi eldöl olalra.

Habár a maxi-cosi-t nem ismerem, de quinni-t toltam már, mikor barátnömmel cseréltünk néha séta közben, és meglepödtem, hogy mindig elakart dölni, ha egy enyhébb lejtön toltam oldal irányba, vagy ha srégen akartam feltolni az útpetkára.

Nekem Teutonia kocsink van (elöl két kicsi kerék, hátul két nagy), és az ilyet nem csinál, az ha srégen útpatkára tolom is egyböl felmegy, egykézzel tartani sem kell.

2013. jún. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Maxi cosi-t.
2013. jún. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Quinny, nagyon bevált
2013. jún. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Maxi Cosi
2013. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 4. 12:07
 9/10 anonim ***** válasza:
én kipróbálnám élőben! én pl szerettem volna a quinnyt, de aztán nekünk élőben mégsem állt kézre, annak ellenére, hogy egyébként nagyon tetszett nem ezt választottuk.. számít az is hol laksz, milyen terep..stb. én azt javaslom menjetek el és tologasd kicsit és kalkuláld bele, hogy a helyekre ahol jársz bevállna e...sok sikert! :-)
2013. jún. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Mindkettő csúnya.
2013. jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!