Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Autós hordozót megéri venni?

Autós hordozót megéri venni?

Figyelt kérdés
2in1 babakocsink van, autósölést külön terveztünk venni, de elbizonytalanodtam. Kéne egy autós hordozó? Akinek van tapasztalata, hogyan érdemes ezt csinálni?
febr. 26. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

ha alapba vesztek egy autósülést, akkor minek?

Autós hordozó akkor kell, ha nincs autós ülés és a hordozóba kötöd be a gyereket.


Mondjuk nem mindegy milyen ülést vesztek.

febr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ez tőletek függ. Ha sokat autóztok, akkor szerintem érdemes. Nekem egy áldás volt, hogy csak be kellett pattintani az autóba a hordozót, majd kivenni és rátenni a babakocsi vázra, nem kell felébreszteni a babát, vagy úgy egyáltalán pakolgatni. Az is kényelmes, hogy lehet a babát vinni, mint valami kosárkában, elfért más is a kezemben, nem csak őt tartottam, amíg leértünk az autóig. Ilyen formán az is előny volt, hogy a hordozót mindig felvittük, így nem a hideg, vagy éppen felforródott ülésbe ültettem a gyereket. De mi nagyon sokat autózunk.

Ha alig járnánk autóval, akkor valószínű nem tartottam volna fontosnak.

febr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat autóztok érdemes ha semmit nem kell. Mi kihasználtuk és a kocsiba meg nem hagyom, mert múltkor a szomszéd ablakát betörték és kilopták.
febr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Mi nem sokat autózunk, de szerintem érdemes volt megvenni a hordozót.

Ha pl. boltba megyünk csak kipattintom autóból, ráteszem a bevásárló kosárra és mehetünk is. Főleg így télen volt praktikus, hordozóba köthető bundazsákkal.

Az autós ülésbe se teheted be overálban. Először fel kellene melegíteni az autót, utána beülni a babával, levetkőztetni, betenni az ülésbe, kiszálláskor kivenni, felöltöztetni... Borzasztóan macerás.

febr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Egy pici babanak az autos hordozo a legjobb valasztas! Gyerekulest mar csak akkor vegyetek, ha ezt kinovi. Hiaba dontheto, nem olyan tokeletes a piciknek, mint a hordozo.
febr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :) mindenképpen fogunk venni
febr. 26. 14:42
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt inkább azoknak írom, akik még gondolkodnak rajta, kell-e hordozó vagy elég az ülés:

Minden kisbabának hordozóban kellene utaznia, 0-6 hónapos kor között a 45 fokos szöget bezáró háttámla az egèszsèges és legbiztonságosabb. Nagyon kevés autós ülés képes erre a szögre, hiába írják rá, hogy 0 kg/hó kortól használható.

febr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!