Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogyan állítsam be az új...

Hogyan állítsam be az új manducán a csatokat?

Figyelt kérdés
A babám 3 hónapos, tehát elöl hordanám. A vállpántjával nem boldogulok, nyomja hátul a karomat. Nincs esetleg a neten videó a beállításokról? Meg azt sem értem, hogy a szűkítőn lévő patentokat hová kell pattentolni? Azon kettő van, a body-n pedig három. :o
2013. jún. 13. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Csatosba nem szabad tenni 3 hónapos babát még szűkítővel sem!!!

Csatosba csak akkor szabad tenni, ha már magától ül, vagy mászik, mert előtte nem elég fejlett hozzá a gerince, a csatos pedig nem tartja olyan stabilan a testét, mint egy sima mei tai, vagy kendő.

2013. jún. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem szeretnélek bántani, de totálisan egyetértek az első válaszolóval. Ne tedd még bele, nagyon korai. :(
2013. jún. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy még korai, nem is hordanám benne sokat, csak míg a nagyot elhozom az oviból, ami 5 percnyire van tőlünk, viszont lépcsőzni kell, és emiatt kellene magamra kötnöm. Tehát napi szinten 10 perc. :) Szóval, tud valaki segíteni?? :)
2013. jún. 14. 13:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a bodi részénél szétcipzározod akkor nincs ott még egy plusz patent?rég volt már,sajna eladtam az enyémet,megnézni nem tudom:(Hátul hol nyom pontosan?
2013. jún. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!