Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a testvérbabakocsiról?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 18. 14:31
1 2 3
 1/27 anonim válasza:

Nekem tetszik, bár mi nem akartunk ilyen sokat költeni rá, így Abc design-t vettünk, 60e.ért. Két és fél hónapja használjuk, eddig elégedettek vagyunk vele.

[link]

2013. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Jaj de jó,hogy írtál!Én is ezt az abc modellt néztem ki.Most 10 hós a fiam,és használom az abc design mambát és a mooving light-ot.Írd már le légyszi a tapasztalataidat!1,5 év lesz a 2 gyerek között.
2013. jún. 18. 14:42
 3/27 A kérdező kommentje:
Mennyi különbség van a gyerkőcök között?Használsz hordozót vagy,textilmózest?Mi sem költenénk rá ilyen sokat,de én tudom magamról,hogy engem rettentően zavarna hogy nem látom a gyereket szemből.A fiam a mai napig úgy alszik el ha babakocsiban altatom,hogy néz közben.
2013. jún. 18. 15:00
 4/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak személyes próba után venném meg. Így képen praktikusnak tűnik, de az ülések méretét jó lenne tudni (belepróbálni a gyerkőcöt). Nekem egy kicsit borulékonynak tűnik, mert középen van ugye a váz, míg az ülések előre és hátra kinyúlnak. Nekem a szimplakocsim váza ekkora és így stabil az egész (sok cuccal is).

Az ABC testvérkocsijával egy ismerős is elégedett volt.


Mondjuk vedd figyelembe az igényeket (hátsó ülés mérete fekve, lift, egész kocsi döntése, összecsukva befér-e a kocsi csomagtartójába).

Nekem ezen okok miatt is lett oldalülésem (20 hónap van a gyerkőcök között).


A nagy miatt akkor nem jobb egy ABC ZOOM? Igaz drágább, de azt felteheted szembe is.

2013. jún. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

AMit belinkeltem,azt is felteheted szemből is,háttal is,mindenhogy.Mérete a sportrésznek:86*36.Ez elég nagy.Az abc tandemnek az első ülése 72 cm,a hátsóé csak 64,na én ezt találom kicsinek.

Szerinted?

2013. jún. 18. 18:32
 6/27 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Akkor elég tágas a belinkelt babakocsi ülőrésze, és a mózes is kifejezetten nagy.

Na igen a testvérkocsik hátránya, hogy az első ülés maximum relax pozíciós, és a hátsó ülés lehajtva elég kicsi (van 60cm-es is). Mi ezért nem tesókocsit vettünk (mondjuk én dönteni se tudtam), a lányom augusztusi, és télen már beöltöztetve nem fért volna be hátra.

Ha van rá keret, és tetszik Nektek akkor jó megoldás a Twinni, de rendelés előtt azért nézzétek meg személyesen is. Mondom nekem egy kicsit borulékonynak tűnik a kinyúlások miatt. Ha a nagynál jön a dackorszak és a hiszti, a mozgásával ne borítsa fel az egész kocsit.

2013. jún. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

4-es:Milyen kocsit vettetek?Amúgy én az abc kocsik szerelmese vagyok,összehasonlítottam a belinkelt kocsit meg a zoom-ot.A zoomnak is eléggé kinyúlik a sportésze meg a mózese is ha megfigyeled azokat a képeket,amik a brendonon vannak.Ráadásul a zoomhoz semmi kiegészítő nincs.A belinkelthez pedig van esővédő,táska,lábzsák is.Na meg a mózesek,a zoomnál ezeket még plusszba kellene megvenni.Na meg ha autósülést is veszel,az abc-nél 35 ezer+a rögzítők vagy mifenék,ehhez a másikhoz meg cakkumpakk 18 ezer és még ahhozi s van lábzsák.

Persze hogy nem venném meg anélkül hogy megnézném.

Kistesó téli baba lesz,és ha akkora hatalmas lesz mint az öccse,hamar kinőné a tandem kocsit.10 hónapos fiam 10 kg., és 81 cm. :)

2013. jún. 19. 16:45
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem öccse,bátyja,de hülye vagyok.Hú ez a meleg... :D:D:D
2013. jún. 19. 16:47
 9/27 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Egy kicsit más a két kocsi vázának a kiképzése. A Zoom kép alapján stabilabb, de biztos jó hosszú.

Árilag kedvezõbb a Twinni, és ez a fajta váz elég strapabíró. Az én kocsim váza is ez.

Nekem egy Dorjan Danny Sport 3-as szettem van (hordozó, mózes, sportülés + kiegészítõk. A nagynak vettük, akit kb. 14 hósan fordítottam csak menetiránynak (kellett elõtte, hogy lásson). Ekkor már vártuk a kicsit, és én is nagy dilemmában voltam, hogy mi legyen a megoldás szállításilag. A fiam ráadásul 16 hósan indult el, és irtó kényelmes, õ is jókat aludt a babakocsiban. A meglévõ babakocsihoz vettünk egy oldalülést, ami lehajthatò, lekapcsolható, és kiegészítõvel külön szaladgálós babakocsi lehet. A fiam szereti, amúgy 1,5 éves korára már nem nagyon aludt a babakocsiban.

Az ABC Design Mambával nem kompatibilis, a leírás szerint.


www.buggypod.com/buggypod_io.php


A Twinninèl lehet a mòzes hátul úgy, lásd a babát? Elöl meg sportülés. Ilyen kép nem volt, és ez lenne a jó neked kezdetben. Nekem tetszik a Twinni, csak a stabilitás kérdés. Elõny, hogy nem leszel túl hosszú vele.

Amúgy ha a Zoom tetszik esetleg nézz használtat.

2013. jún. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Akárhogy is nézem a tandem kocsikat,mind rövid.A zoom és a twinni kb. egyforma hosszu.Mindenképpen megnézem élőben,ennyi pénzt nem adnék ki látatlanban.

Nekem is fontos hogy szemből legyen a gyerek,meg a gyereknek is.Persze nem minden gyerek egyforma.

A twinnire a mózest is meg a sportrészt is rá lehet tenni szemből is háttal is,úgy is ahogy írtad,direkt megkérdeztem.

Na majd meglátjuk.Használt dolgokat én nem szeretem,az mindíg rizikós.Akárhogy is gondolkodok,nem ússzuk meg a twinninél olcsóbb áron.A nagylányom nekem is 16 hósan indult el,ha a fiam és a pici is itt körül fog,akkor még igencsak sokáig kell a kocsi.

2013. jún. 20. 12:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!