Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a testvérbabakocsiról?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 18. 14:31
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Majd lemérem mekkora pontosan, van lábtartója is. De miután ülteted, már másabb lesz szerintem.
2013. jún. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Megköszönném.Ezek szerint a lábtartója állítható?
2013. jún. 29. 16:48
 23/27 anonim válasza:
Lemértem: 62 cm + lábtartó, ami nem állítható, hanem lelóg.
2013. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszod!
2013. júl. 1. 16:29
 25/27 anonim válasza:
Szívesen! Majd írd meg, milyet veszel végül!
2013. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Ok.Nagyon szemezek a graco quattro tour duo-val.:)
2013. júl. 2. 16:38
 27/27 anonim ***** válasza:

a linket nem tudom megjeleníteni (amit megadtál a kérdésben)


Hasonló cipőben járunk mint ti, kisfiam most júliusban volt 1 éves, és még nem jár - tavaszra várjuk a kis tesót, akkor kb. 20 hónapos lesz a nagy.

Én is egyenlőre nézelődök, nem kapkodom el, mert kitudja a nagy mikor lesz aktívabb és kell-e neki majd még babakocsi vagy sem. Meg mi magas szülők vagyunk így nem volt könnyű a fiamhoz sem megfelelő tolókar magassággal rendelkező babakocsit találni...

Nekem is tetszik a greco quatro tour duo, kép alapján elég magasnak tűnik a tolókarja, de ez úgy is csak személyesen dönthető el, annak idején még az állítható tolókarú graco - k is alacsonykáknak tűntek....


Akik már írtak a kérdezőnek, megírnák pluszba még azt is hogy milyen típusú az ő babakocsijuk és mekkora a tolókar max magassága?


egyébként hordozáson gondolkoztál már? - sokaknál láttam azt, hogy a picit magukra kötik a nagy meg vagy jön, vagy motorozik, vagy babakocsizik...


Én is hordoztam a fiam de nem a séták alkalmával, hanem inkább bevásároláskor és akkor már inkább nagyobbacska volt...

2013. aug. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!