Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a testvérbabakocsiról?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 18. 14:31
1 2 3
 11/27 anonim válasza:

Szia!


1. vagyok. 15 és fél hónap van a gyerekek között. Az előző babakocsink textilmózesét használom. A hátsó kupolán van felhajtható rész, ahol be lehet nézni, én mindig ott nézem a kicsit. Egyébként érdekes, hogy amíg csak a nagyobbik lányom volt meg, őt én is mindig szemből toltam, el sem tudtam volna képzelni másként, és most mégsem zavar, hogy háttal van, és őt sem, talán még hamarabb el is alszik. Az viszont kicsit zavar, hogy az első ülés nem dönthető vízszintbe, elég sokat aludt benne már a lányom, úgy tűnt, nem volt kényelmetlen neki, de jobban szeretem, ha teljesen fekve alszik. Jól irányítható kocsi, könnyebb tolni, mint az egyszemélyesünket. Aludt már benne a nagyobbik lányom a 3 éves unokatesójával együtt is, elfértek, igaz, most nyáron, nem beöltözve. Ha van kérdésed, szívesen válaszolok, majd figyelek, nem úgy, mint előzőleg :)

2013. jún. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Mekkorák a gyerkőcök? Nekem az a félelmem, hogy a kicsi hamar kinőné a hátsó ülést.
2013. jún. 27. 11:56
 13/27 anonim válasza:
3 és 18 hó. A 18 hós a héten aludt benne hátul, elől a 3 éves unokatesójával.
2013. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
18 hósan hány cm a babó?Nem volt neki rövid?Úgy tudom,a hátsó rész 64 cm csak,lehet rosszul tudom?
2013. jún. 27. 22:17
 15/27 A kérdező kommentje:
Igaz,nem témába vág a kérdés,de hogy boldogulsz a 2 gyerkőccel?Nem volt kemény az eleje?Úgy értem,hogy megy egy séta?Vagy a 2 gyerek napirendje nem ütközik?
2013. jún. 27. 22:20
 16/27 anonim válasza:
80 cm, a lába, mikor elaludt, kicsit lelógott a tartóról, bele az alsó kosárba, de úgy tűnt, kényelmesen aludt.
2013. jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:

Nem könnyű, az biztos. Az elején a kicsi többet aludt, el volt magában a kiságyban, így tudtam a nagyobbal foglalkozni. Ez kb 1 hét után megszűnt, folyton ölben akart lenni, és akar azóta is. A "nagy" meg persze féltékeny, hisztisebb lett, mindketten igényelnék a folytonos törődést. Napirendjük sajnos nincs, a nagynál sem sikerült kialakítani, mert délutánonként mindig máskor alszik el, bárhogy is próbálkozom. Az esti fürdés időpontja fix általában. Sétálni úgy megyünk, ha jön még velünk valaki, egyedül csak nagyon közelre indulunk el, vagy az udvaron vagyunk. Szerencsére nem kell velük egyedül ügyintézni vagy bevásárolni menni. Állítólag vannak olyan gyerekek, akik magukban is el vannak, az enyémek nem ilyenek, ezért nehezebb velük. Azt mondják, hogy az első 1-1,5 év nehéz, utána már könnyebb.

Mikorra várod a kicsit? Milyen neműek?

2013. jún. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

80 cm??Na engem akkor jól félreinformáltak.A hátsó rész 80 cm?

Ó én még nagyon kicsi terhes vagyok.7 hetes.Csak szeretek előre informálódni dolgokról.Alapos vagyok. :)

Nekem már van 3 gyermekem,16 éves lány,8 éves lány,11 hónapos kisfiú.Ő a 4. baba lesz.Na biztos is hogy nem lesz könnyű!

Most biztos sokan fogják a fejüket,hogy te jó Isten mennyi gyerek,de ha megvannak a körülmények minden téren és szeretnénk....:)

2013. jún. 28. 21:50
 19/27 anonim válasza:
A gyerek 80cm:)
2013. jún. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Ja értem.Na ettől tartok én,mivel az én fiam a 10 hós tanácsadáson 81 cm volt.Ha a tesó is ilyen nagy lesz,akkor hamar kinőné a hátsó űlést.
2013. jún. 29. 11:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!