Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti megvennétek ezt a sportbaba...

Ti megvennétek ezt a sportbabakocsit?

Figyelt kérdés
Van valakinek esetleg ilyen?Meg vagy vele elégedve?
2013. jún. 27. 16:13
 1/6 A kérdező kommentje:
2013. jún. 27. 16:14
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik babakocsim ilyen (csak más színben).

Azért vettem, mert könnyű, és elég kicsire csukódik, így könnyű vele tömegközlekedni, a lépcsőn is fel és le tudom vinni, jól befér a pici autónkba is.

Most ezt használjuk a legtöbbet.

A háttámláját 3 fokozatban lehet dönteni, cipzárral állítható. A bevásárló kosara picike, bár ahhoz képest meglepően sok dolgot bele tudtam gyömöszölni.

A huzatát le lehet venni (csavarokkal van rögzítve), és ki lehet gépben mosni, viszont a karfáját (vagy minek nevezik, ami a gyerek előtt van) nem sikerült sehogyan sem leszednem, úgyhogy azt sajna elég nehéz tisztítani, de a huzatát egyébként már kétszer kimostam a kupolával együtt.

Ez az a tipikus "szaladgálós" babakocsi, amiben már nem akarod kimondottan altatni (de ha elalszik azért hátrébb lehet dönteni, csak nem vízszintesig).

A kerekét egy pici pöcökkel kell feloldani vagy fixálni, én ez előtt még nem láttam ilyet, de lehet, hogy csak nekem volt újdonság.

Kb. most ennyi jut róla eszembe, de ha valamit kihagytam, kérdezz nyugodtan.

Szóval az a semmi extra típus, de a célnak megfelel.

Én a súlya miatt vettem, meg azért mert aránylag kicsi, és kellett a buszozáshoz.

2013. jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most nézem, hogy azt írja, hogy hevederrel állítható a háttámla, akkor lehet ez már valami újabb típus, én kb. fél éve vettem. Egyébként volt a Brendonban még egy Easy Go kocsi (a kettő között vacilláltam), ami könnyebbnek volt írva, de én megemelgettem mindkettőt, és nekem ez könnyebbnek tűnt. És kisebb is volt, ha ez szempont nálad esetleg.
2013. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a részletes leírást.

Az a fontos,hogy könnyű legyen,illetve kis helyen elférjen,ha összecsukom.

3. on lakunk,és nem akarok nehezet cipelni.Csak annyira kellene,hogy ha lerohanok a boltba,belerakom gyorsan a babát és futok is. :D

Erre asszem tökéltesen megfelel.

2013. jún. 27. 17:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezért vettem, erre tényleg tökéletes :).
2013. jún. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy baja van csak, hogy 2 karja van, így ha egyenesen akarod tolni, kell mind a két kezed hozzá.
2013. júl. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!