Hogy kell bekapcsolni a babahordozot az autóba? Újszülött babával? Első vagy hátsó ülés?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Hátsó ülés, menetiránynak ellentétesen!
2013. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet élőkre is, ha ki kapcsolható a légzsák, oda is hatra el bekötni.
2013. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahova szeretnéd oda teszed, mi hátra szoktuk. Nekünk az autóhoz is és a baba üléshez (baba hordozó) is volt leírás, mind a kettő ugyan olyan volt és ott lerajzolják hogyan lehet bekötni. Nem nehéz, nekünk a babahordozón is be van jelölve hova fűzzem az övet. Igazából csak keresztbe kell tenni és a pöckökbe (asszem 3 db) be kell fűzni a hordozót. Férjed biztos fogja tudni, de baba boltban, kórházban tán még a védőnő is megtudja mutatni. De a hordozóhoz kocsihoz egészen biztosan van le írás. Illetve mi később vettünk izofixes hordozót (remélem így hívják) ez olyan, hogy egy műanyag doboz szerű rögzítve van a kocsiba, ne kérdezd hogyan azt férjem tette be , és erre csak rá kattinrom a hordozót és már nem kell az övvel vacakolni. Én csak ezt találtam, de biztosan ha keresed akkor találsz le írást és videót is.

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=TIeLg-y_iDM

2013. aug. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 vagyok: Ja igen és előre csak akkor tehető, ha a légzsák kikacsolható!
2013. aug. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Maxi cosi pebble hordozója van esetleg valakinek? Mennyire megbízható?
2013. aug. 12. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!