Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Pihenőszéket használtok?

Pihenőszéket használtok?

Figyelt kérdés
Hàny hónaposan használtátok, mire volt jó és meddig tudtad kihasználni?
2013. okt. 12. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok,most készülök venni egy rezgőset hétfőn!
2013. okt. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem volt nekünk, de nem is éreztem hiányát sosem
2013. okt. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A lányom frászt kapott, mikor elkezdett rezegni.
2013. okt. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kb. 1-1,5 hónapos korától használtuk, és olyan 6 hónapos koráig
2013. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mind a két gyerek nagyon szerette, jókat bóbiskoltak benne délutánonként. 1-2 hetes kortól használtuk, amíg ki nem akartak mászni már belőle, 8-9 hónapos korig. FP, mackós-rezgős. (először nem akartunk venni, de utána mindketten áldottuk a kitalálóját)
2013. okt. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi is 1-2 hós korától használtuk. Mikor először beleraktam és elkezdett rezegni alatta kb fél perc volt és elaludt benne:))) (nagyon rossz alvó volt, és hasfájós!) nagyon szeretett benne ülni, zenélt, rezgett, volt neki ilyen csörgő is rajta. Kb fél éves koráig használtuk, aztán mikor már majdnem kiugrott belőle, elraktuk a tesónak! Ha nem rezgőt néztek akkor is tudod etetni, hintáztatni benne, vagy csak belerakni...Szerintem hasznos találmány, de persze sajnos ez is olyan hogy gyorsan kinövi, és relative drága fél éves játék...:( Dehát nagyon gyorsan megnőnek:)))
2013. okt. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3 hetes korától még a mai napig(7hós).Védőnő javasolta,mert nagyon bukós volt,így evés után oda tettük egy kis időre.Ha zuhanyozni,mosogatni megyek szintén jön velem,nézelődik,játszik,illetve ebben etettem amíg nem tudott ülni az etetőszékben.A mienk nem rezeg,nem zenél,de nagyon jó szolgálatot tesz.Most már kúszik-mászik,ritkábban használjuk,de ha nem akarom,hogy szökjön pl felmosás alatt beültetem.
2013. okt. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mi néhány hetes korától használjuk. tudom vinni magammal a lakásban,most pedig evésnél teszi a legnagyobb szolgálatot,mert az etetőszékben nem tud még jól ülni,meg nagyon hülyén is eszik olyankor, érthetetlen okból lefelé hajtja a fejét és nyitja a száját,ez pedig ellent mond a gravitációnak,így nem lehet a szájába lapátolni az ételt. így pihiszékből etetem.
2013. okt. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!