Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ez a Brendonban kapható...

Ez a Brendonban kapható babakocsi miért ilyen olcsó ha 3 az 1-ben?

Figyelt kérdés
Első baba lesz még most nézegetem a babakocsikat és ilyen 3 az 1bent szeretnék és ez nagyon megtetszett csak nem értem miért ilyen olcsó? van róla video is és szerintem jó mert újszülött kortól tudnám használni. Vélemények? Esetleg van valakinek ilyen? [link]

2013. okt. 18. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
pont tegnap irta egy anyuka hogy pár hónap után szét tört a gyerek alatt, pedig rendeltetés szerűen használták és nem volt túl nagy sem a gyerek.
2013. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nagyon szép kocsi, de tényleg fura, hog yilyen olcsó.
2013. okt. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A súlya 7 kg,tehát könnyűvázasnak mondható

Gondolom amiatt tört össze azalatt a gyerkőc alatt

Jól néz ki tényleg

Viszont mivel Brendonos élőben is megtekintheted a boltjukban.ott talán meglátod milye

2013. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2013. okt. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ó de kár hogy ilyen, pedig olyan jó lett volna ennyiért...
2013. okt. 18. 13:58
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Hát, nem tudom... Nekünk is ilyen Hauck kocsink van, és szerintem nagyon jó. Én meg vagyok vele elégedve. Van még 2 ismerősöm, akik szintén ilyet vettek, és ők sem bánták meg. Szóval én csak ajánlani tudom, rosszat nem tudok mondani róla. De kinek a pap, kinek a papné...
2013. okt. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi, hát majd élőben is megnézzük, hogy milyen, mert nekem is tetszik :)
2013. okt. 18. 22:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nem lehet vízszintesig dönteni a sport rész támláját, ha elalszik, jobb nei hanyatt. (csak hallottam)
2013. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Van egy video is ott az oldalon a babakocsiról és funkcióiról és ott a pasi ledönti teljesen. Hát majd meglátjuk.
2013. okt. 19. 22:21
 10/11 anonim ***** válasza:
A Hauck egy olcsóbb márka viszont ez nem jelenti azt,hogy rossz! A sportrésze is teljesen vízszintesig dönthető! Ez a kocsi nagyon jó én bátran ajánlom, nézd meg a Brendonban élőben ,szerintem nem fogsz benne csalódni. Nagyon sok olyan anyuka van aki beleteszi a kocsiba a gyermeket + még jól meg is pakolja és csodálkozik ha eltörik a kocsi.
2013. okt. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!