Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi kérdés. Milyet?...

Babakocsi kérdés. Milyet? Tanácstalan vagyok. Nagyjából van elképzelésem, de szeretném, ha tapasztalt anyukák segítenének. (Link)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Csak példának van itt a két típusú babakocsi. Valami hasonlót szeretnék, szóval 3 funkciósat. Ami a pierre cardin-nál tetszik, hogy elől, csak 1-1 bolygó kerék van, hátul nagyobb 1-1 kerék, de állítólag ezek még összecsukva is nagy helyet foglalnak.

A másik viszont itt helyben lenne egy anyukánál, csak nem tetszik benne, hogy dupla bolygós mindegyik kereke.

Használtan venném amúgy a babakocsit, szóval ha valaki tud ajánlani jó, bevált babakocsit, kb. 40-45 ezer forintig, azt megköszönném. Márkához nem ragaszkodom. Buszra, emeletre nem kell cipelnem.


2013. nov. 6. 19:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

A miénknek nagy böhő kerekei vannak. Legalább is a fix kerekek nagyok, a bolygósak kisebbek. A frissen esett hóban, ami kb. 5 cm, szerintem nincs olyan babakocsi, amit könnyen tolhatna az ember (sajnos). Az a baj, hogy begyűlik a hó egy idő után a fém váz és a kerék közötti részbe és a végén már csak csúszik a kocsi és nem gurul.

Szerencsére nálunk nagyon hamar eltakarítják a havat a járdákról így csak egyszer kétszer fordult elő, hogy így jártunk. De ha vártunk volna egy órát a sétával, akkor nem történik meg. :) (Ez a nagy kocsi, amit linkeltem Neked).

A Giorgani kocsinak műanyag a kereke, az esernyőre csukhatókhoz képest nagyobb. Szerintem az is megbirkózna a letaposott hóval...

Szerintem a legjobb egy újszülöttnek a gumi kerék, mert nem rázkódik, nagyobbak, az úthibákat is könnyebben "veszi". Soha nem kelt fel a kislányom a döcögésekre...

Kérdezz még nyugodtan. Tudom, mennyire macerás ez a kérdés. Az ember lánya a tökéles kocsira törekszik. :)

2013. nov. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Remélem tudtam segíteni. :)

2013. nov. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
6-os vagyok: nem olyan kicsi a kereke. Télen minden babakocsit nehéz tolni a hóban. De mi közlekedtünk a miénkkel télen is. Annyiban nehezebb a miénkkel, hogy nincs egyben a tolókarja.
2013. nov. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A belinkelt babakocsik közül a pierre cardin jó lehet? Valami hasonlóra gondoltam. Egyébként köszi!!!
2013. nov. 13. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!