Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Egy ilyen színű babakocsit...

Egy ilyen színű babakocsit kaptunk. Szerintetek ez jó lesz fiúnak is?

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 10. 13:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
67%

Ez tipikus kislány babakocsi.

Bár abba teszitek bele a gyerkőcöt, amibe akarjátok, de én biztos nem tennék ebbe fiú gyereket.

Ha kapnék is, megköszönném, eltenném, hátha lesz egyszer egy lányom is, de a fiamnak vennék egy másikat.

2013. dec. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
55%

Én semmi cikit nem látok benne, legalábbis nekem eszembe nem jutna az utcán vagy bárhol ilyet figyelni, hogy "figyeld már X.Y. rózsaszínt is tartalmazó kocsiban tologatja a fiú gyerekét, ejjejjj!".

Bár nem vagyunk egyformák...

2013. dec. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
35%
Ha leszedhető róla a huzat, át lehet festetni, bár szerintem csak feketére.
2013. dec. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
74%
Mi kisfiúnak rendeltünk szürke-lila babakocsit. A lila nem pont olyan színű lett élőben mint képen, nekem jobban hasonlít rózsaszínre. Ciki vagy nem, ebben tologatjuk, nem veszünk másikat. De mondjuk a miénk főleg szürke.
2013. dec. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
53%

"Ha kapnék is, megköszönném, eltenném, hátha lesz egyszer egy lányom is, de a fiamnak vennék egy másikat."


Csak tudod, nem mindenki engedheti meg, hogy vegyen egy másikat. Vagy aki szegény az ne is szüljön?

2013. dec. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem kell visszaadni és fiú lenne én eladnám. Nem azért, mert ciki, de engem zavarna a rózsaszín benne.
2013. dec. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
62%
én nem tenném bele a fiamat, ez nagyon lányos. Én biztos addig sporolnék amig legalább egy használt kocsit tudok venni ami nem rózsaszin. Sok kocsi van ami uniszex vagy mondjuk sok olyan kékes van ami lánynak is simán jó, de ez fiúnak nagyon nem.
2013. dec. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
53%
Nem tenném bele a fiamat.
2013. dec. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
65%

"Csak tudod, nem mindenki engedheti meg, hogy vegyen egy másikat. Vagy aki szegény az ne is szüljön?"

Ha annyira szegény lennék, hogy még egy babakocsit se tudnék venni a gyerekemnek, akkor lehet hogy nem lenne túl jó ötlet abban az anyagi helyzetben szülni.

És aki nem kap sehonnan babakocsit, annak ugyanúgy meg kell venni, nem?

És most lehet lepontozni, de akkor is úgy gondolom, hogy az alapvető szükségletet aki nem tudja biztosítani a gyerekekének, az nem biztos, hogy olyan jól teszi, ha szül abban a helyzetben.

2013. dec. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
55%
De minek vegyen, ha kapott egyet? Azért, hogy felvágjon, hogy mennyi pénze van? Én nem vennék másikat.
2013. dec. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!