Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Novemberre vagyok kiírva,...

Novemberre vagyok kiírva, kaptunk egy babakocsit, nincs hozzá se hordozó se mózeskosár. Melyiket vegyünk majd hozzá?

Figyelt kérdés
Melyikben lesz jobb hazahozni a babát? Van autónk én ezért inkább a hordozóra gondolok, de sokan meg a mózeskosár mellett vannak a gerince miatt. Mi tévő legyek? Legyen mindkettő inkább és majd meglátjuk?
2008. júl. 24. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég a hordozó ! Nem egész nap fogod abban tartani,gondolom a babakocsit el lehet dönteni teljesen.
2008. júl. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, a babakocsi több fokozatban állítható. Én is arra gondoltam, hogy hordozóba nagyon max. csak 1 órát lesz, mert ha visszük is valahova úgyis kivesszük belőle.

Köszi szépen a választ!

2008. júl. 24. 09:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az autóban mindenképp a hordozó a jobb.Egy véletlen ütközésnél a feje nem mozdul el és stabilan van benne a pici.A mózesban elmozdul a feje egy fékezésnél is.Amúgy viszont a gerincének mindenképp a mózes a jobb.Abban tolni a kocsiban,illetve ha mentek valahova abban aludhat is (nagyszülőkhöz).4500 Ft ért lehet kapni már merevített falu textíl mózest.Nekünk is ilyen van és szereti,ráadásul nagyon könnyű.Ha megtehetitek szerintem vegyetek mindkettőt,mert megéri.Mi ha kiszálunk a kocsiból mindig áttesszük a mózesba,nem is ébredfel tőle,viszont kényelmesebben alszik tovább,nem olyan görnyedve.
2008. júl. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Ha teljesen el lehet dönteni a kocsit akkor tényleg elég a hordozó.
2008. júl. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A hordozo tokeletes foleg ha autotok is van. Mozeskosar teljesen felesleges kb 2 honapig tudtuk benne a babat altatni, penzkidobas! Gondolom nem abban fogjatok altatni a babat marmint a hordozoba setalasra es kocsikazasra teljesen praktikus es semmi baja nem lesz a gerincenek elvileg babaknak talaltak ki.

5 honapos a babam mindent megvettem neki az osszes penzem ra koltottem de mar tudom mit nem fogok venni a 2.babanal majd te is latni fogod.:)

A te dontesed en igy gondolom.

Sok szerencset es addig meg boldog babavarast!

2008. júl. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget meg a jókívánságot!:)

Akkor marad csak a hordozó. Nem abban fogjuk altatni.:)

Nektek is boldog babavárást, babanevelést!:)

2008. júl. 24. 10:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak még egy jó tanács a hordozóhoz, hogy vegyetek bele újszülött szűkítőt, hogy a kocsiban ha mentek vele ne járjon ide-oda nagyon a pici feje, mert ők még nem tartják a fejüket. Egyébként én is csak a hordozót javaslom, nekünk is van mózes is de jó ha 3x 4x használtuk.
2008. júl. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a tanácsot!:) Veszünk majd bele.

További szép napot!

2008. júl. 24. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!