Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Egy ilyen színű babakocsit...

Egy ilyen színű babakocsit kaptunk. Szerintetek ez jó lesz fiúnak is?

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 10. 13:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
53%

"De minek vegyen, ha kapott egyet? Azért, hogy felvágjon, hogy mennyi pénze van?"

Ha egyértelműen úgy gondolta volna a kérdező, hogy ez tökéletesen megfelel ez a színű kocsi egy fiúnak, akkor valószínűleg nem tette volna fel a kérdést, hanem gondolkodás nélkül beletenné a gyerekét, nem?

És mi abban a felvágás, ha valaki vesz egy babakocsit a gyerekének, mert amit éppen kapott, az teljesen lányos és abba nem szívesen tenné bele a fiát?

Szerintem ebben nincs semmi.

És azt gondolom, hogy senki nem bizonygatja a gazdagságát abban, ha vásárol egy babakocsit a gyerekének. Már az is baj, ha valaki meg tud venni egyet a gyerekének? Úristen, most komolyan ilyen emberek vannak a világon, akik elítélnek valakit azért, csak mert vesz egy olyan babakocsit a gyerekének, amilyet szeretne???

Egyébként senki nem mondta, hogy mit tegyen a kérdező, hanem mindenki elmondta a saját véleményét, hogy ő ebbe beletenné vagy nem a kisfiát. Gondolom azért van ez az oldal, hogy mindenki elmondhassa a véleményét, nem?

2013. dec. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
66%
Dehogy ciki, ha kaptátok akkor használd ki bátran! Akinek ezzel baja van, hogy te ebben viszed az nem gyengén szőrszálhasogató.
2013. dec. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem jó. Úgysincs ráírva kisfiú vagy kislány fekszik benne. Hacsak nem vetne fel a pénz én megtartanám.

Nekünk lányunk van, kék babakocsija volt, nem bántam meg, hogy nem cseréltük le csajosabbra. Használtuk vagy fél évet, utána váltottunk egy kisebb esernyőre csukhatóra.

2013. dec. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Ezt a kocsit én is néztem,de nekünk messzire volt és nincs hozzá hordozó.

Viszont,ha kapnánk ilyet,használnám szívesen,mert nem nagyon van pénzünk.Nekünk is kisfiunk lesz.

Ha van pénzed és nem tudsz vele megbarátkozni,akkor vegyél fiúsabbat,ha nem bántanád meg vele,akitől kaptad(ezt te tudhatod) akkor esetleg hirdesd meg te is valamelyik oldalon,hátha lesz gazdája és az árából vehetsz másikat.

2013. dec. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
37%
Elég lányos, én eladnám és az árából vennék fiúsabbat. Ezek a fajta kocsik már nagyon olcsón kaphatók.
2013. dec. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
én is eladnám
2013. dec. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Birom ha valaki azt írja hogy lányos egyből le van pontozva. Akkor minek kell feltenni kérdést ha nem tetszik a válasz? Senki se írt csúnyán..
2013. dec. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!