Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen hordozókendőt vegyek,...

Milyen hordozókendőt vegyek, melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Első babám lesz, és szeretném majd hordozni :) Mei tai-ról mik a véleméynek?
2014. jan. 25. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mei tai szuper, de picike babának, újszülöttnek avgy szövött kendőt vagy rugalmasat vennék.


A rugalmas csak fél-egy évig jó, a szövött végig, viszont én imádtam rugalmassal kötni az első időkben, mert jól ringatja a babát.


JPMBB és Liliputi rugalmasaim voltak. Szövöttből sok jó van. Hoppediz volt nekünk.


Használtan is vehetsz, legalább be van törve puhára és könnyebb vele kötni.


Mamami.hu-t nézegesd, sok jó tanács van.

2014. jan. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En most vettem rugalmasat a babyboozrol.nagyon tetszik,jonak tunik igaz varok meg egy par napot sztem a kiprobalassal,mert meg nagyon uj a baba,nincs egy hetes.:-) mt is tuti,de csak ha mar tartja magat vmennyire,nekunk tunderputtony van,szerettem nagyon,bar mikor mar olyan 10kilo korul lett a nagylanyom valtottunk ssc-re,mert konnyebb volt felkapni es parnazottabb volt a dereka,valla.ebbol ergobabynk van...en is javaslom,h olvasgass esetleg egy hordozos klubot is felkereshetsz.
2014. jan. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egy nandu nevű kendőt vettem használtan a vaterán. Tokéletes volt, semmi baja, szerintem alig használták. MOndjuk én sem sokat.... de ez mindegy :)

Arra számíts, hogy így az a néhány kg amennyi a babád, mindig rajtad van, nem úgy mint egy babakocsi, amit max a lépcsőn emelsz, ha nem lépcsőzteted, a kendővel mindig cipeled. Ezt a tested kérdés hogy bírja majd. Nem ellenzem még mielőtt ez jönne le, hiszen én is használtam, csak a derekam érzékeny, fáj, járok is dokihoz miatta, de ez most mindegy, de inkább néha megemeltem a babakocsit, minthogy folyamatosan cipeljem a fiam. Meg azért nem árt jobban figyelni, mert ha elbotlasz akkor a gyereked is rajtad van, így veszélyesebb lehet. De sosem botlottam el, csak valahogy féltem ettől is.

A kendő a jobb az első időkben, jobban testre áll picinek, kicsit később a meitai tök jó, mert nem kell kötözgeti annyit. Amúgy egyszerű megtanulni nekem is simán ment pedig nem hittem, hogy menni fog.

2014. jan. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A nandu az egyik legrosszabb választás abból a szempontból, hogy igen nehezen betörhető, merev anyag, nehezebb vele kötni. Aki ezzel kezd, sokszor elveszi a kedvét a nandu a további hordozástól.


Érdemes felkeresni hordozós csoportot, mert pl. hátfájásnál, vagy derékbántalmaknál még segíthet is a helyes(!) kendőzés.

2014. jan. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!