Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Volt olyan akinek nagyon...

Volt olyan akinek nagyon utálta a babája eleinte a kengurut, de később megszerette?

Figyelt kérdés
9 hetes, belerakom, sír
2014. jan. 26. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A kenguru nem jó..... azért sír.....

[link]

2014. jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A kenguru tényleg nem jó, de általában nem sírnak benne a babák.

Ha helyes pózban hordozod, és sír, lehet, hogy izomtónus-zavara van. Ha minden alkalommal sír, érdemes megnézetni.

Az elég ritka, hogy egy baba szimplán utálja a hordozást, de az sem kizárt. Érdemes többféle hordozóeszköz kipróbálni, van olyan, hogy az egyik nem jön be, a másik igen. Lehet kölcsönözni is.

2014. jan. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

mei tai?


már vettem több kengurut, nekem ez tűnt kényelmesnek...a kötésnél félnék hogy kilazul és lezuhan a gyerek...tudom, hogy nem szokott ilyen történi tudom, de bennem mégis ez a félsz van...

nincs izomtonusos zavarja...most volt nemrég a csípőszűrés, minden okés a babánál


nem azt mondom, hogy telitorokból ordít, csak nem tetszik neki

a bérlés jó ötlet...többet kiprobálni...

2014. jan. 26. 16:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak csatos hordozók is, de azokat inkább nagyobb babáknak ajánlják. Picinek a legjobb a kendő egyébként, nem esik le a gyerek. :)

Mikor először használtam mei-tait, én is féltem, hogy nem tudom megkötni, kioldódik. Nem lett semmi baj, pedig nem jó anyagból volt. Próbálj többfélét, ha szeretnéd hordozni. A hordozóházból pl. lehet egy-egy hétre kölcsönözni, postázzák is, ha jól tudom.

2014. jan. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mikortól számít nagyobbnak, de Ő már 6 kg és elég szépen tartja már a fejét
2014. jan. 27. 14:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a hordozó terpeszétől függ. Az optimális a 60 és 90 fok közötti terpesz, ez a legjobb a csípőfejlődésnek.

Mi kaptunk kölcsön egy csatost, majdnem fél éves volt a nem annyira csöpp termetű fiam, mikor beletettem, és még mindig nagynak tűnt a terpesz, de nem egetrengetően. De minden hordozóeszköz más, én csak egyfélét próbáltam csatosból.

Erős babátok van. :)

2014. jan. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy hol van benne az a 6kg, mert nem pufi

60 cm

2,8 kg-val születt

2014. jan. 27. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!