Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Quinny Zapp Xtra újszülöttnek?

Quinny Zapp Xtra újszülöttnek?

Figyelt kérdés

Tényleg fektethető annyira, hogy az újszülöttnek is kényelmes legyen?


Neten ezt olvastam, de hihetetlennek tűnik nekem. Azt meg nem szeretném, hogy hosszú ideig a hordozóban legyen, mert azt olvasom, hogy az nem tesz jót a kis hátának.


2014. febr. 18. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, én nem tenném bele. De mózeskosárral szívesen használnám. Nekem is Zapp-om van, igaz nem xtra, mert azt nem lehet egy darabban összecsukni. Szuper járgány. Ha mózes tehető rá, akkor jó választás.
2014. febr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azokba a babakocsikba amiben teljesen vizszintesre lehet dönteni a támlát azok használhatóak ujszülöttkortól, de tény a mózes jobb, de sokan ezt nem engedhetik meg maguknak igy marad a sima vizszintesig döntketö kocsi. A hordozóba pedig van olyan betét amiben több órát is lehetnek a babaák, emellett a betét mellett nem terhelödik a gerince.
2014. febr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elvileg nincs hozzá mózes:(


Nagyon fontos, hogy könnyű kocsi legyen, mert nincs tárolási lehetőségünk.

2014. febr. 18. 14:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért írja újszülött kortól, mert lehet rá tenni hordozót, s azzal használható újszülött

Kortól.

Könnyen felborúl ez a kocsi, míg nincs a gyerek 8-10 kg.

Tapasztalat...

2014. febr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi.


Azt írták, hogy azért használható újszülött kortól, mert teljesen dönthető.


Na akkor keresek tovább.

2014. febr. 18. 14:24
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]



6 hónapos kortól használható


Újszülöttkortól használható külön vásárolható hordozóval

2014. febr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na tök jó más oldalon meg tök másokat írnak. Köszönöm, hogy ezt elküldted.


Honnét tudjam, hogy minek lehet hinni? Még csodálkoztam is, hogy, hogy lehet annyira dönteni, hogy jó legyen azért is írtam ki a kérdést.


Nektek milyen kocsitok volt?

2014. febr. 18. 14:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Nézz használtan Bugaboo-t. Könnyű, szuper kocsi és alig veszít az árából, el tudod adni szinte annyiért amennyiért vetted, ha vigyázol rá. Én kendőben is gondolkodnék a helyedben.
2014. febr. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Lesz kendő is:)


Megnézem, köszi a tippet

2014. febr. 19. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!