Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke Xplory babakocsis...

Stokke Xplory babakocsis anyukák, mi a tapasztalatotok, kíméli a gerincet a kocsi?

Figyelt kérdés

Az van, hogy nekem volt egy gerincsérvem, a páromnak szintén. Mivel mindketten elég magasak vagyunk, azért akarjuk választani a Stokke XPloryt, úgy gondoljuk, hogy mivel nem kell mélyre hajolgatni, kellemesebb lez mindkettőnknek, a Kisbabánknak az ilyen babakocsival járó előnyökről nem is beszélve. :)

Később, amikor majd nagyobb lesz, és maga tud bemászni a kocsiba, majd ha annyira zavaró lesz a magasság, kap egy másikat is, amibe maga beleül majd.

Mert ugye, az a helyzet, hogy sérveseknek nem annyira lehet hajlásból és derékból emelgetni. De nem szeretném, ha a Kicsikém emiatt bármi hátrányt szenvedne, szóval ezért gondolom, hogy ez a kocsi lesz a legjobb neki.


Mi a tapasztalatotok, valóban kevésbé fárad el a derék ezzel a kocsival?


2014. márc. 4. 20:45
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is szempont volt a magasság, nem a derék miatt, csak valahogy zavar ha lent vannak a picik...meg persze kényelmes, hogy nem kell hajolni...

stokke nagyon tetszett, de az új árát sokaltam, ezért ezt vettem végül:

[link]


imádom

2014. márc. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Nekem testvérfellépős váz van, v2-es széria, fekete. Mózest, lábzsákot, napernyőt, pelenkázótáskát, nyári szettet vettünk hozzá és maxi cosi cabriofix hordozóval használjuk. ( bár elég ritkán, adapter bent van a kocsiban, ha elalszik max akkor teszem rá a vázra.) rosszat tényleg nem tudok mondani a kocsiról, max annyi, hogy a kocsiban elég sok helyet foglal. :)
2014. márc. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy mennyire szempont az ár, de nekünk Bebetto Solaris B 3:1 van, 85.000 Ft-ért vettük. Imádom! :) Erről a stokke márkájú babakocsiról nincs tapasztalatom, viszont én a bebettot csak ajánlani tudom. Szerintem ez is egy aránylag magas babakocsi. A kart lehet állítani. Nagyon stabil, és szerintem szép színekben kapható. De úgyis akkor tudod meg, ha majd a boltba kipróbálod. Sok sikert neked a babakocsi választásban! :)

4 hós kisbaba anyukája

2014. márc. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok senkit sem megbántani, félre ne értsetek, de a stokkét nem lehet összehasonlítani más babakocsikkal! Klasszisokkal jobb, mint a 100 ezer alattiak. Tényleg! Nekem volt több fajta is, 85ezres 3:1-ben olcsóbb 40ezres. A stokke praktikus, hihetetlen jól kormányozható, bárhogy állítható, magasság, dőlésszög, irány stb. Lépcsőzni is lehet vele, amit szerintem más babakocsi nem tud.

És ha az ár bárkinek probléma, használtan is van 100-150ezer között! És mivel tényleg elnyűhetetlen, nem sok a különbség...

Tényleg elhiszem, hogy a többi babakocsi is jó, de érdemes kipróbálni a stokkét, és érezni a különbséget!

2014. márc. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
45%

[link]


Én az előbb találtam fix 45ezerét! És extrás :-) De nekem sajnos csak álom marad ez a kocsi ,nagy szerelmem pedig !:(

2014. márc. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

13-as vagyok. Nem bántasz meg! :) Azért írtam, hogy nem tudom hogy milyen ez a márka, de mi meg vagyunk elégedve a mi babakocsinkkal. :)

Nekem nem igazán tetszik ez a babakocsi hogy őszinte legyek. De nem nekem kell hogy megfeleljen. (Én pedig ezzel nem akarok senkit megbántani.) Remélem a kérdezőnek megfelel, és a gerincét is kíméli!! :)

Minden jót kívánok!

2014. márc. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
65%
Senki nem hurrogta le a kérdezőt, nem értem a 8. válaszolót, meg a kérdező 3. kommentjét. Csak az első mondott rossz véleményt a babakocsiról. Egyáltalán nem jöttek a lehurrogók.
2014. márc. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
54%
Megmondom őszintén, én sem találkoztam lehurrogókkal. És nem tetszik a kérdező stílusa sem. Kicsit sem.
2014. márc. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
44%
Én még babakocsi vásárlás előtt állok, nálam is az egyik befutó a stokke lett volna a magasságunk miatt. Figyelem a plázákban, utakon a babakocsikat és egyet kell értsek az 1. válaszolóval, tényleg billeg rajta a hordozó. Nem kizárt, hogy szériánként ezen javítanak, de érdemes rá odafigyelni. (Nekünk valszeg egy hasonló árkategóriás másik típusúnk lesz, mert könnyűnek is kell lennie - nagyon könnyűnek)
2014. márc. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
79%

"ha valaki egy picit is itt az enyhén primitív átlagból bármivel kiemelkedni látszik"

Szép. Kommented alapján lehet, hogy a pénzeddel igen, de a szellemi színvonaladdal picit sem emelkedsz ki ebből az átlagból.

2014. márc. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!