Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke Xplory babakocsis...

Stokke Xplory babakocsis anyukák, mi a tapasztalatotok, kíméli a gerincet a kocsi?

Figyelt kérdés

Az van, hogy nekem volt egy gerincsérvem, a páromnak szintén. Mivel mindketten elég magasak vagyunk, azért akarjuk választani a Stokke XPloryt, úgy gondoljuk, hogy mivel nem kell mélyre hajolgatni, kellemesebb lez mindkettőnknek, a Kisbabánknak az ilyen babakocsival járó előnyökről nem is beszélve. :)

Később, amikor majd nagyobb lesz, és maga tud bemászni a kocsiba, majd ha annyira zavaró lesz a magasság, kap egy másikat is, amibe maga beleül majd.

Mert ugye, az a helyzet, hogy sérveseknek nem annyira lehet hajlásból és derékból emelgetni. De nem szeretném, ha a Kicsikém emiatt bármi hátrányt szenvedne, szóval ezért gondolom, hogy ez a kocsi lesz a legjobb neki.


Mi a tapasztalatotok, valóban kevésbé fárad el a derék ezzel a kocsival?


2014. márc. 4. 20:45
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
15-ös! Az nem a babakocsi, csak a hozzá tartozó téliszett.
2014. márc. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
15ös- nem a babakocsi eladó 45ért, hanem a "téli szett"... Pedig már nagyooon megörültem neki...
2014. márc. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
40%
Jajj bocsánat lányok!!!
2014. márc. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
71%

Én írtam a lehurrogós kommentet. Nem kifejezetten erre a kérdésre értettem, hanem úgy általánosságban a gyk-ra.

Én úgy vagyok vele, hogy nem érdekel, ha valaki fél milliós kocsit vesz, ha megteheti, ahogy az sem, ha valaki 10 ezreset, mert semmi közöm hozzá. De itt a fórumon vannak olyan kommentelők, akik váltig állítják, hogy akkor sem adnának ki 20 ezernél többet egy kocsiért, ha milliárdosok lennének és folyamatosan sértegetik a kérdezőket.

2014. márc. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Csak a babakocsi-emelgetésből adódó hátfájással van tapasztalatom és a 10,5 kg nagyon nehéz, ha magát a kocsit kell emelni, pláne babástul. Érdemes ezt a szempontot is figyelembe venni, ha várhatóan bármi emelgetős helyzet adódhat.
2014. márc. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm :) örülök, hogy ilyen sok segítőkész emberke van itt, sok hasznos dolgot írtatok, minden szempont sokat segített. :)


A két köpködőnek pedig üzenem, hogy gyerekek :) LOL látjátok, hogy az előítéleteket erősítitek? :) Volt itt egy ember, nem láthatták sokan a hozzászólását az első - gondolom - pár embert kivéve, töröltettem azt a beírást, mert beírta, hogy biztos valami gazdag bunkók vagyunk, és kit érdekel, hogy milyen sznob babakocsit akarunk, neki jó a kínai is, és sose adna ki ennyit. Mindezt anélkül, hogy bármit tudna az anyagi helyzetünkről.


És lám, ismét megjelent kettő, aki már "nem tetszik a kérdező stílusa, egy kicsit sem" - szövegel. Előbb mérlegelj, utána írj, kedves köpködő. Ne várj kedvességet az ilyen viselkedéssel.

És talán ne írj ide, hanem írj máshová.


Nagyjából eldöntöttük, Stokke Xplory lesz! :)

2014. márc. 5. 23:07
 27/35 A kérdező kommentje:
19. Melyik van hasonló árkategóriában, amit mondasz, hogy nagyon könnyű, küldj egy linket, azért kíváncsi vagyok, lehet hogy az is nagyon szép kocsi. :)
2014. márc. 5. 23:10
 28/35 anonim ***** válasza:

Nekem ez is tetszik:

[link]

2014. márc. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
14-es. Ebben nincs benne a babakocsi, csak azok a szőrös vackok.:D:D
2014. márc. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Stokke Crusi igen az sem rossz, szép is, sőt a kosara is praktikusabb, csak nekem könnyebben tolhatónak tűnik az Xplory.

Azért köszi, Te ezt veszed akkor? :)

2014. márc. 7. 07:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!