Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke Xplory babakocsis...

Stokke Xplory babakocsis anyukák, mi a tapasztalatotok, kíméli a gerincet a kocsi?

Figyelt kérdés

Az van, hogy nekem volt egy gerincsérvem, a páromnak szintén. Mivel mindketten elég magasak vagyunk, azért akarjuk választani a Stokke XPloryt, úgy gondoljuk, hogy mivel nem kell mélyre hajolgatni, kellemesebb lez mindkettőnknek, a Kisbabánknak az ilyen babakocsival járó előnyökről nem is beszélve. :)

Később, amikor majd nagyobb lesz, és maga tud bemászni a kocsiba, majd ha annyira zavaró lesz a magasság, kap egy másikat is, amibe maga beleül majd.

Mert ugye, az a helyzet, hogy sérveseknek nem annyira lehet hajlásból és derékból emelgetni. De nem szeretném, ha a Kicsikém emiatt bármi hátrányt szenvedne, szóval ezért gondolom, hogy ez a kocsi lesz a legjobb neki.


Mi a tapasztalatotok, valóban kevésbé fárad el a derék ezzel a kocsival?


2014. márc. 4. 20:45
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Szia! Én linkeltem a Stokke Crusit. Hát én már nem veszek babakocsit, mert már van két gyerkőcöm és három babakocsim. De ha még egyszer kezdeném lehet, hogy ezt venném, mert nagyon tetszik. Sok boldogságot a gyerkőchöz és szerencsés babakocsi választást!
2014. márc. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, és nagyon várjuk már a Kicsikénket, Neked is a legjobbakat! :) Éljen a Stokke Xplory!
2014. márc. 7. 21:01
 33/35 anonim ***** válasza:
Nekünk feketében van stokke xplory-nk, nagyon meg vagyok vele elégedve.
2014. márc. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

nekem Stokke Xplory van és imádom!

Egy ujjal lehet kormányozni, kanyarodni vele, bármit!

Az HAZ-UG.SÁG- hogy labilis, hogy nem stabil, aki ilyet mondd annak még nem volt a kezében sem ilyen babakocsi.

Rendkívül masszív és könnyen kezelhető, egy mozdulattal leveszed a sportrészt, és összezárod és be a kocsiba.

Nekem volt egy Mamas&Papasos Sola-m ajándékba kaptam, és letört az egyik kereke...

Én sem akartam egy 15 kilós nehéz dogot venni, nem terepen használom, de külvárosi részen, ahol nem olyan tökéletes az aszfalt, és egy álom tolni :)

Nekem is fáj a hátam, és én is mindjárt arra gondoltam, hogy ebben könnyebb lesz a babucit emelgetni.

Jó helyen kapisgálsz, és etetőszékként is funkcionál ha beültök valahova az apuval vagy barátokkal.

Károgókkal ne kell foglalkozni, ők a gyakori kérdések démonai.

2014. ápr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
64%
18-as, kit érdekel hogy neked mi tetszik, most őszintén egy szürke iromány vagy csupán az irományok tengerében, névtelenül, arctalanul. Töröltek ki hozzászólást amit nem láthattál.
2014. ápr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!