Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mit csináljak? Mégis használju...

Mit csináljak? Mégis használjunk kengurút?

Figyelt kérdés

Nem akartam kengurút használni, mert sok rosszat hallottam róla.

Viszont lányom mostanában sír a babakocsiban, mert nem tud benne nézelődni (ülni még nem tud, autós hordozónk nincs).

Vettem mei tait, tetszik is neki, de még sok plusz kiló van rajtam, éppenhogy átér és félek, hogy szoros neki.

A kengurú kényelmesen átér. Használjam azt?


2014. márc. 18. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne használj fix dolgokat, keress kendőt. Könnyű megkötni és méretfüggetlen, mi ezt használjuk!
2014. márc. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek, viszont abban nincs, hogy méretfüggetlen. Sok kendő több méretben kapható, erre figyelni kell.
2014. márc. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kendő, LL méretet használok én is :)


SSC-m is van, ergo baby, nem épp karcsú a derekam, de bőőőőőven van még hely benne. Hordozós klubban általában tudsz próbálgatni!

2014. márc. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
milyen mei tait vettél?engem 80 kilósan is bőven körbeért,és lógott elől elég hosszan..
2014. márc. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kerj hordozasi tanacsadotol szemelyes segitseget!!!!
2014. márc. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én igen kövér voltam, mikor orvosi tanácsra hordozni kellett a fiam több mint 112kg, de simán tudtam a mei tait használni.
2014. márc. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!