Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 16 hetesen babakocsit venni?

16 hetesen babakocsit venni?

Figyelt kérdés
Most jó áron tudnék hozzájutni a kiszemelthez, de valamiért rossz érzésem van, hogy ilyen korán megvenném, mert még bármi történhet, persze erre gondolni sem merek... Szerintetek hülyeség megvenni vagy nyugodtan?
2014. márc. 25. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Ên tuti megvennêm...
2014. márc. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egész terhességed alatt történhet bármi. Akkor sosem veszel semmit ? Nem így kell a dolgokhoz hozzá állni, ha megéri vedd meg :)
2014. márc. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
szerintem nyugodtan megveheted, csak figyelj rá, hogy elég stramp legyen, biztosan beférjen az autóba, könnyen meg tudd emelni (de ne most próbálgasd..), könnyű legyen szétszedni, összecsukni stb.
2014. márc. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12 hetesen vettem meg. Van, akinek szüléskor történik valami. Ezen az elven soha, de soha nem vehetnél semmit a gyereknek. Vedd meg, a világon semmit nem fog ártani.
2014. márc. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi 14 hetesen vettük meg. Az egész terhesség alatt bármi történhet, sőt a szülésnél is, hát még miután megszületett.
2014. márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha az ember elveszít egy babát, minden arra emlékezteti. Egy üres szoba is. Szóval hülyeség ezért nem megvenni.
2014. márc. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 aHermann ***** válasza:

Szia!

Mi ugyanilyen idős terhesen vettük meg a babakocsit, mert akkor volt extra akció rá. Folyamatosan vásárolgattunk, hogy ne egyszerre legyen sok.

Pozitívan állj a dolgokhoz. Probléma bármikor lehet, ne ez tartson vissza.

Nálunk 34. hétig problémamentes volt a terhesség, majd SOS császárral született meg a fiunk. A váratlan érkezés miatt így is rohangálni kellett pár dolog után (mellszívó, kisméretű ruha), de jó volt, hogy minden mást beszereztünk, a babaszoba készen volt.

2014. márc. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2014. márc. 25. 16:16
 9/10 anonim ***** válasza:
en is megvennem
2014. márc. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én simán megvenném a helyedben. Én 20 hetes vagyok, még nem találtam meg a tökéletes babakocsit, de már alig várom, hogy megvehessem :))
2014. márc. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!