Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 0-18 kg súlykategóriás ülésbe...

0-18 kg súlykategóriás ülésbe tennétek 2,5 hónapos babátokat?

Figyelt kérdés
Kislányom nem igazán szereti a hordozót...
2014. ápr. 3. 13:47
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Persze, megértem. Viszont miután azért nem túl nagy a babád, így szerintem Ti a hordozót még sokáig tudnátok használni, aztán vehetnétek egy 9-18 kg-os ülést. Az én fiam, mikor 6 hónaposan áttettük a 0-18 kg-os ülésbe 9 kg és 72 cm volt (viszont még nem ült, ezért nem vettünk 9-18 kg-os ülést), de ő nagyon nagy baba volt. Most is nagy, 22 hónapos, 15,5 kg és 93 cm, lassan cserélhetem le az ülésünket :) Viszont a Te babád nem lesz szerintem ekkora, megérné nektek egy jobb hordozó. Persze Te tudod, ez csak az én véleményem. 2. vagyok
2014. ápr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Mondom, személyesen még nem néztem.


Mondjuk ilyesmi?

[link]

2014. ápr. 3. 14:28
 13/31 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nekünk ilyen van, de ez valóban drága.
2014. ápr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Bocs, a link lemaradt.

[link]

2014. ápr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Ennek valóban elég húzós az ára.

Én azért 30 körül megállnék jelen helyzetben.


( Tekintve, hogy azt az aprópénzt, amit TGYÁS-nak hívunk nem jól számolták ki és megy a levelezgetés... kb 20.000 fttal kevesebbet kapok jelenleg. Ezt csak érdekességképpen mesélem)

2014. ápr. 3. 14:39
 16/31 anonim ***** válasza:
Nem, mert olyan szinten nem igazán dönthetőek, hogy az a pici gerincének jó legyen. Az én lányom sem szerette a hordozót, de amit ült szépen, ment az ülésbe.
2014. ápr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Bár még mindig nem értem, hogy ha nem egészséges a babáknak, akkor minek készítenek ilyet és árulják is.


Meg gondolom van, aki meg is veszi.

2014. ápr. 3. 14:45
 18/31 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, mi azért vettük meg, mert a nagyobbik lányom 9 kilósan már alig fért el a hordozóban, de a 9-27-es még nagy volt neki. Szerintem ez egy jó köztes méret.

Az ülések méretezése elég tág intervallumot fed be, mi eddig egyik ülést sem tudtuk a felső határig maximálisan kihasználni. Ezt az ülést kb 14 kilóig tudtuk használni, mert kicsi lett. A hordozóból 9 kilósan mindhárom gyerekem kinőtt, és mivel már ültek nem szívesen maradtak félfekvő pozícióban.

2014. ápr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

mi is ugyan ezt néztük (narancs touragoo),de végül a 9-25-ös ölést vettük,mert ezt nem sokáig tudta volna használnia lányom,hiába csak 9 kiló volt a vásárláskor,az eladó is mondta,h.szerinte már nagynak tűnik benne a gyerek,nem lenne kihasználva,vegyük ugyan ennek a márkának a 9-25-ös verzióját. szuperül "mutat" benne a lányunk. nagyon kényelmesnek látszik,dönthető,puha stb. 25E volt. sztem használjátok még a hodozót egy darabig,mejd vegyéek meg ezt: [link]

sokkal tovább lesz jó.

2014. ápr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Nekünk concord ultimaxunk is volt, ami igen jó minőség, de nem tettem bele a lányomat, csak jóval később. Cseklett- nyeklett volna benne, hiába 0-18as. Maxi cosi hordozóban volt sokáig, pedig utálta.
2014. ápr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!