Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyit érdemes befektetni...

Mennyit érdemes befektetni egy babakocsiba? Pl egy középkategóriás babakocsikba, ugyanis eléggé szétszórt az árkategória és az ár-arány is.

Figyelt kérdés
Vőlegényem szeptembertől kezd dolgozni, tehát több százezres babakocsik kizárva:D meg feleslegesnek érzem.... 50-80 ezer Ft között gondolkodunk....

2014. máj. 28. 15:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
Használtan veszek jó minőségűt. Újan csak olcsó lengyel vacakra futná, a jó minőségűt újan nem engedhetném meg magamnak, no de az is igaz, hogy ha lenne is rá pénzem, én akkor se vennék 250-300 ezres kocsit.
2014. máj. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ismerősöm 40ért kapott Bébécar-t az jó vétel volt! melyik márkákat érdemes nézni? Én is ezen gondolkodok, hogy használtan, vagy inkább új?
2014. máj. 29. 19:48
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekünk Graco van! És nagyon jó! Olcsók is vannak belőle. Minden útviszonylathoz jó! És nem is nehéz!
2014. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én újat vennék! Szerintem amennyiért veszel egy használtat.. annyiért már újat is lehet találni és még márkás is!

Ami használtam olcsó az általában úgy is néz ki.

2014. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Márkásat is lehet venni újan, csakj nem mindegy, hogy mi az a márka. :-) Én néztem újan jó árban kopcsikat, de azok a lengyel, bolgár kocsik, amik nagyon nehezek, óriási batárok, én meg városba, panelbe, tömegközlekezdésre nem bírnék velük. (Kunert, Raf Pol, Baby Lux, Baby Merc, Baby Desing, Abdor, Anma)

Inkább Chicco, Peg Perego, Cam, Hauck kocsikat néztem, mert ezek könnhyebbek és hát a hírük is jobb. Ezek újan bőven 100 ezer fölött vannak, annyit újan nem adnáék értük. De használtan is jobban megéri, mint a lengyel förmedvények. Igaz, azokat újan meg lehet venni 701 ezerérét is (a multifunkciósakról beszélek), de akkor már veszek ennyi pénzért megbizhatóbb márkát, amibe nem törik bele a derekam se. (A lengyel kocsik alapból 20 kilósak, én meg 150 centis és 50 kg vagyok, szóval nálam szempont a könnyű kocsi)

2014. máj. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Bergont is lehet használtan venni. :) Nekem is az nyerte el a tetszésem, hogy emelhető a mózesben a fejrész.
2014. máj. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Szilágyi Bernadett válasza:
A Berg9n is batar nehez szerintem. Legalabbis az en 50kg/160centimhez. A 15-os valaszolo nagyjabol jol megirta a lenyeget. Amiket ujonnan 50-70e-ert kap az ember, azoknal mindig van valami kompromisszum, legtobbszor a sulyuk. Hiaba van lift, ohatatlan, hogy ne legyenek par lepcsos helyzetek, ahol emelni kelljen. Raadasul elofordulhat, hogy mar plusz 10 kilonyi "bebi" sullyal. A masik nem elhanyagolhato szempont, hogy az ujonnan 70e-ert vett babakocsit mennyiert tudnad kesobb eladni es mennyiert menne el az, amit eleve hasznaltan veszel. Az ismertebb markak (chicco, peg perego, hauck) pl. sokkal konnyebben manoverezhetoek. Nekunk 5 gyerekunk van, de az elsonel vett chicco ponee xs babakocsink meg mindig a legjobb, igaz, ezt nem lehet ujszulott kortol hasznalni. Ellenben a Bergont azzal a lendulettel adtam is tovabb, ahogy megvettem. Nalunk a bevalt babakocsik: bebe confort, peg perego, chicco, römer, tfk (ez mondjuk nehezebb volt, de tagas es terepre csucs), graco.
2014. jún. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hauck Viper Trio Set. :)
2014. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!