Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit ajánlanátok?

Milyen babakocsit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Város, 2. emelet nincs lift,

amit néztem az anmar hilux, és adbor arta babakocsik. Mindenképpen multifunkciósat szeretnénk, és árban max 80-90 e ft körül gondolkozunk


2014. jún. 13. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Amiket írtál azok nagyon nehéz kocsik. ha cipelned kell lépcsőn, akkor mindenképp inkább olyat válassz, ami nem önmagában 17-20 kg.
2014. jún. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

amiket irtál nagyon nehéz kocsik, csak kertesházba ajánlott. Azok igazi ter3ep kocsik nagy kerékkel, egy kisebb bolt ajtaján sem férsz be vele. Én olyat fogok venni de nekem rossz ut viszonyra, erdöbe kell és csak a kocsi behajtón kell letolnom. Azok a kocsik 15 kg fölött vannak alapból és akkor még jön a gyerek súlya.

Mindneképp valami könyebbet keress

pl:

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. jún. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 H.Orsolya ***** válasza:

[link]


Nekünk ez van, bár mi az elsőn lakunk.

Lehet tényleg kicsit nehezebb ( jó fogyókúra), de én mindig hoztam vittem.MEg lehet pihenni a kanyarba :) Először gyerekkel együtt, majd először kocsi utána baba. Nem akartam a tárolóba hagyni az elején, de aztán mikor már nem lehetett fél percre se egyedül hagyni a kisfiam, akkor kénytelen voltam. NEktek nincs tároló? Én nagyon szerettem ezt a kocsit, az anmar hiluxot én is néztem, de nekem ez jobban tetszett. Nekem lényeg volt, hogy nagy kocsim legyen, hogy a pici kényelmesen elférjen. (Nagy baba volt) Láttam könnyű kocsit pl. Pierre cardin, de az picinek tűnt.

Ha ezek a kocsik tetszenek akkor esetleg még megnézheted raf-pol fenixet, [link] először ilyet akartam, de nem találtam akkor a városba, netről pedig nem akartam rendelni.

Jah és szerintem ezek a kocsik a nagy kerekek miatt nagyon jók a város különböző útjain, de ha elmentek kirándulni, akkor is könnyű tolni.

Bocs, hogy ilyen hosszúra sikerült.

Amúgy ebbe a 4 kocsiba szerintem nincs sok különbség.

2014. jún. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 H.Orsolya ***** válasza:
jah, és egy hátrányuk van szerintem, ha kicsi az autótok, akkor le kell szedni a kerekeket, mert nem fér be rendesen. De az meg két pattintás.
2014. jún. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bebetto Solaris
2014. jún. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amiket linkeltél, egyik sem emeletre való!

Nem bírnád fel cipelni !


Quinny senzz.

Ez bátran ajánlom.

2014. jún. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia !

Mi Budapesten lakunk társasház 4. emelet gyalog viszem fel a babakocsit. Télen a babakocsi választásnál nagyon fontos volt, hogy könnyű legyen de még is multifunkcóis és természetesen nagyon kényelmes. Mi megtaláltuk az ideális kocsit imádom azóta is.

[link]

CHIPOLINO LUMINA. Na ebbe az a jó, hogy az ülést egy mozdulattal mózes lesz belőle, azért jó mert így nem kell a kemény falu mózest felvinned először a aztán a vázat. Nekünk van egy nagyobbik ő most 3 éves neki Piere cardin volt,és ez sokkal jobb. Szóval a váz tényleg nagyon könnyű , a babahordozót is rátudod tenni. Annyi a lényege,hogy van egy az ülésen és egy lábrésznél ha ezt leengeded akkor lesz belőle mózeskosár , de ha mondjuk elalszik a babó séta közbe akkor is könnyen letudod fektetni , és mivel a csaton tudsz húzni, hogyha egy kicsit akarod csak felültetni az is megoldható.

Én ezt ajánlom

2014. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!