Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tapasztalatok a légzésfi...

Anita0802 kérdése:

Mik a tapasztalatok a légzésfigyelőkről? Felesleges görcsölés+pénzkidobás vagy mindenképp érdemes beszerezni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 14:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem felesleges, tényleg érdemes beszerezni, nyugodtabb leszel!!!!
2011. szept. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyum erősködött, hogy kell, és jó is hogy hallgattam rá. Párszor beriasztott. Nem árt, ha van. :)
2011. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
sztem felesleges.
2011. szept. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kétszer is beriasztott... olyan mélyen aludt a kisfiam, hogy alig bírtam felrázni... :( Ha nincs légzésfigyelő...
2011. szept. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem NEM felesleges.az én lányomnál is beriasztott és nem tévesen..!!
2011. szept. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha már megfordult a fejedben, hogy kellene, akkor szerintem vegyél, mert így nyugodtabb leszel. Hogy ne legyen felesleges pénzkidobás, próbálj meg kölcsönkérni/kölcsönözni vagy használtan (megbízhatót!) venni.
2011. szept. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Biztonságérzetet ad.

Szerintem addig mondja valaki, hogy felesleges, amíg nem történik baj. Persze egy baba életének a megmentéséhez több minden kell, de az biztos, hogy ha arra kelnék, hogy nem lélegzik a baba, és már késő bármit is tenni, de a légzésfigyelő segítségével előbb is lehetett volna segíteni, és én csak azért nem szereztem volna be, mert felesleges, akkor biztos vagyok, hogy a fejemet is a falba verném, mekkora hülye vagyok...


Ha valakinek van eü. kártyája akkor arra is meg lehet venni, és el lehet számoltatni. Amúgy is megvenném, de így meg végképp nem pénzkidobás.

2011. szept. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Akkor nem felesleges, ha mellette részt veszel egy újszülött újraélesztő tanfolyamon! Nem viccelek. Nem lélegzik, mit csinálsz? Mire kiér a mentő, meghal, ha nem csinálsz semmit. Szóval tanfolyammal együtt van értelme. (sajnos akkor sem biztos a siker)
2011. szept. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ha lesz babánk, biztosan veszek! Két öcsém is koraszülött lett, így gyakorlatilag kötelezően ajánlott módon szereztük be, többször be is riasztott. Én sokkal nyugodtabb vagyok, ha használunk ilyet, ráadásul bármikor előfordulhat gond még teljesen egészséges csecsemőnél is. Biztonságérzetet ad.
2011. szept. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Néha elég ha megrázzuk a babát mikor nem vesz levegőt, tehát nem feltétlen kell hívni a mentőt. Úgyhogy cseppet sem felesleges, mert a kisebb gondokat, amikből nagy baj lehet, megakadályozza, ha bejelez és gyorsan megrázod a babát.
2011. szept. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!