Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi,8 az egyben, létezik?

Babakocsi,8 az egyben, létezik?

Figyelt kérdés

A kislányom 3 éves lesz, mire érkezik a kis tesó. Az autónk egy Ford focus kombi, de van egy középtermetű kutyánk, aki gyakran velünk tart a csomagtartóban.

A babakocsi kérdésnél sok sok szempontot kell figyelembe vennem és jó lenne tudni, hogy létezik e egyáltalán ilyen babakocsi, ami mindegyik elvárásnak megfelel. :D


NEM lehet multifunkciós, mert a levehető mózest az autóban (ha mindannyian megyünk) nem tudom hova tenni.


Nézzük:

-Esernyőre, vagy lapra csukható kell, ami vízszintig (!)dönthető

-Tesó fellépőt, vagy kis ülést lehessen hozzá csatlakoztatni, mert a lányom elég lusta és ki tudja, ha még akkor is elfárad, pihenhessen kicsit.

-MAGAS tolókar!! (Én 183, Férjem 193 cm!!)

-nagy, masszív kosár alul, mert sokat vásárolok

-láb között kicsúszás gátló, nekem nagyon fontos. (egy egy hiszti esetén jó szolgálatot tesz, mert betenni még csak csak tudom, de bekötni nehéz egy megfeszülő gyereket, de ha ott a kicsúszás gátló, már az is elég, nem tud kiesni. :D

-Nagy kupola, a nap ellen, mert tavaszi baba lesz

-Nem árt, ha nem egy óriás (és az sem baj, ha könnyű), mert a panel házban a liftbe be kell férjek a lányommal és a kutyával is egyszerre.

-80 ezer alatt legyen. :)



2014. szept. 11. 11:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

[link]


A Coletto is jó szerintem, nekem Coletto Austin 3 van, de az bazi nagy, Neked nem felel meg, viszont a Coletto minőségével nincs gond, mi öt éve használjuk, már a második gyerek nyomul benne.

2014. szept. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

ABC Design Turbo 6s pl,


[link]


Olcsóbban is hozzá lehet jutni, csak szét kell nézni. 1-es voltam

2014. szept. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 aHermann ***** válasza:

Szia!

Csak segíteni próbáltam. A Hauckot azért mertem javasolni, mert bár nem teljesen vízszintes a sportrésze, amíg pici a baba, a sportrész átalakításával mózesként használható. Ha megnézted volna a videót, láthattad volna, hogy egy mozdulattal sportrész. Az igaz, hogy le kell venni a sportrészt, de a gyerekek lábánál a sportrész és a pótülés simán elfér.


Amúgy a szempontjaid elég ellentmondók. Egy esernyőkocsi bevásárlórészét nem tudod degeszre tömni, mert leszakad, az nem olyan merev, mint egy lapra csukhatóé.

A csúszásgátló részt simán meg lehet oldani... én odatérdeltem a gyerek lába közé, amíg a hiszti közben becsatoltam. Másodjára már nem volt ezzel gond.

Ha a nagynak is akarsz valamit, az megint a könnyű kezelhetőség rovására megy. Talán egy integrált tesófellépő lenne jó neked, de ha könnyen elfárad a lányod, akkor az sem megoldás.

Én lehet, hogy elgondolkodnék a lányodnak egy hátihordozóban, abba pakolni is tudsz, később a kicsi is használhatja. A babakocsiknál meg néznék egy egyszerűt.


Nekünk 20 hónap van a nagyok között van egy darabjaira szedhető nagy babakocsink, és egy pótülésünk, és befértünk egy Ford Fusionbe 1 hétre való csomagokkal. Igaz kutyánk nincs.

2014. szept. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hordozd a lányod, és babakocsizzon a nagy (ha még akar 3 évesen,de gondolom max. 3 és fél éves korában azért csak nem ül már bele, addigra mehet a kicsi egy komplexebb, menőbb sportrészbe - nincsenek jó tapasztalataim az újszülöttkortól használható, dönthető kocsikkal). Kb. így lehet megoldani. De ha van autótok, mire kell a nagy csomagtartós rész? Befér minden az autóba, nem? Kicsúszásgátló minek? Van benne biztonsági öv...
2014. szept. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Quinny zapp xtra 2.


Nem minden van benne, amit szeretnél, de hátha. [link]


Mózest nem lehet rá tenni, de van egy úgynevezett inlay betét bele. Emiatt bele lehet tenni újszülöttet is. Nekünk is tavaszi babánk volt és jobb volt mint a mózes, nem sült bele a gyerek nyáron.


[link]


Ki kell próbálni, de én is magas vagyok és nagyon kényelmes tolni. Tesó fellépő mehet rá. Nincs kicsúszás gátló, de mivel bazi könnyű megdönteni, megdöntöd míg bekötöd, nem tud kiesni, tapasztalat. :D


Lehet külön karfát venni hozzá, bár én nem teszem fel.


Nagy kupolája van, nagyobb mint az átlag.


Elég kicsire, a zapp xtra 2 már üléssel összecsukható. Nagyon könnyű. Nekem egy VW poloba simán befér és mellé a vizslánk is. De elfér az első ülés előtt is, ha hátra tolom az ülést, annyira kicsire csukható.


Nem borulékony, legalábbis nekünk nem volt gond, pedig én még szatyrot is akasztottam rá, amit amúgy nem ajánlanak.


Szólj, ha érdekel és fényezem még. :D

2014. szept. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Talán ezek:) :

[link]

[link]

Ezekkel pedig növelheted a kupola által lefedett részt:

[link]

[link]

2014. szept. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

16-os, Te nagyon jókat küldtél. :)

Főleg az első tetszett!!

Na meg a napellenzőt sem láttam még, szóval szuper!! Köszi a tippet, ez a babakocsi kb minden elvárásnak megfelel, legalábbis most úgy tűnik. :)

Meglátjuk. Gyűjtünk néhányat és elmegyünk majd meglesni, kipróbálni őket.

Még ráérünk, csak 11 hetes lesz a picurka. :)

2014. szept. 11. 19:43
 18/18 anonim ***** válasza:

[link]


Baby Design Tiny? Állítható a tolókarja, relatíve nagy a bevásárlókosara, vízszintesig dönthető. Lábkicsúszásgátló nincs rajta ugyan, de szerintem ez nem annyira lényeges (legalábbis nekem), mert az öv tartja a gyereket. Én is szenvedek néha a babakocsiba gyerekültetéssel, de 10 mp alatt meg lehet oldani a dolgot.


Nekünk is Baby Design babakocsink van, nagyon meg vagyok vele elégedve, ár/érték arányban nagyon jó kocsi. (igaz nekünk nem Tiny, hanem Mini van)

2014. szept. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!