Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Háti hordozás télen 1,5 évessel?

Kitti85 kérdése:

Háti hordozás télen 1,5 évessel?

Figyelt kérdés
Kisfiamat háton hordozom a nagyobb még lelkesen ül hosszabb távon a babakocsiba én meg amúgy is imádok hordozni :) De jön a tél és a kicsi is már jár csak hosszabb távra kötöm fel. A kérdésem az hogy saját téli kabátra felköthetem e? Nem baj e ha azon alszik el? Gondolom ilyenkor teljesen be kell öltöztetni őt is... Nem tudom hogyan kellene... hogy lehet megoldani?
2014. szept. 11. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Simán felteheted úgy beöltöztetve overallba, mint ahogy sétálni vinnéd.

Én a lányom születésétől hordozom, idén télen 2 éves lesz, ha kell, még akkor is fogom vinni a hátamon, tavaly meg még végig rajtam volt a télikabát felett.

2014. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Most böngészgettem nemrég, és ezt találtam, én tuti meg fogom majd csiáltatni: [link]

2014. szept. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én kabát alá szoktam venni a gyereket, ha út közben biztosan nem kell levenni.

Ilyen kabátom van: [link]

A gyerek fejét sehol nem kell átbújtatni háton sem, úgyhogy nagyon kényelmes és meleg. Ha a hordozós betétet nem használom, akkor meg egy tök csini kabát nekem :-D

Ha kabáton kivülre szeretnéd kötni, akkor szerintem az egyberészes anorák a nyerő, úgy tuti, nincs kint a dereka a gyereknek. Én kabát fölé tán egyszer kötöttem a gyerkőcöt. Nem éreztem sem a kendőt, sem a gyereket, és kb két perc alatt szétcsúszott a kötés :-s Talán a tibeti elmegy ilyenor, ha a gyerek nem bújik ki belőle... :-s

2014. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!