Hármasikreknek babakocsi?

Figyelt kérdés

Hármas ikreknek keresünk babakocsit, de sajnos nincs nagyon választék.


1. [link]

2. [link]


ezt a kettőt néztük ki.


Remélem tudtok segíteni tapasztalatokkal vagy tanácsokkal.

Illetve véleménnyel hogy melyik lenne jobb , praktikusabb, kényelmesebb.

Mi kicsit tartunk a másodiktól mert attól tartunk hogy borulna.

Előre köszönöm.



2014. okt. 9. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Én az elsőt választanám. Megbízható, és jó márka. Másrészről könnyebbnek tűnik vele közlekedni.

A másodikról még nem hallottam, de nekem is fura az ülések elrendezése.

2014. okt. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyen féle is érdekel?

2014. okt. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 aHermann ***** válasza:

Szia!

Youtube videók után, inkább a PP-t választanám. Hozzá vehettek PP hordozót, amit rá tudtok csatlakoztatni a vázra. Könnyebben kezelhető, mint a Baby Active. Elég hosszú leszel, de a másikkal sem lenne egyszerűbb a közlekedés. Liftezni nem nagyon fogsz tudni, viszont sima kocsi szélességű leszel, ami nagy előny.

Azt azért mérjétek le, hogy a kocsiba befér-e a váz.

A padkázás szintén nem lesz egyszerű.

2014. okt. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én használtam a PP-t, nagyon rossz volt. Teljesen irányíthatatlan volt, az előző verzióban a pántokat egy irattartó kapocs szerű izé fogta oda, 5 perc alatt, az első előredőléstől kijött a helyéről, és az ötpontos biztonsági övből hármas lett. A gyerekek nem láttak ki semmit kb, csak ha törzsből kifordultak oldalra. Patkázni egyszerűen nem lehetett vele, a hatalmas erőkar miatt, a BKVról le kellett mondanunk 100%-ban. Emelkedőkre esélytelen fölmenni vele, mert súlya van. Bár, közlekedni a másikkal sem lehet könnyű. Nem tartom ugyan szerencsésnek, ha nincsenek a gyerekek egy szinten, de még mindig inkább, mint a pp. Nálunk amúgy az lett a megoldás, hogy vettünk egy kicsi, 'könnyű' ikerkocsit és egy hordozót, így tudtunk BKV-zni, aztán mikor a gyerekek már tudtak járni, kettő sétált, a harmadik a hátamon.


Amúgy a borulást én úgy tesztelném, fogok egy táskát, belepakolok 10 kilónyi cuccot, elmegyek a boltba, és belerakom a táskát az első mózesbe. Ha úgy nem illeg, nem valószínű, hogy három kb egyforma súlyú gyerekkel felborulna.

2014. okt. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok, mert hatalmas súlya van. Nyilván nem várhatom, hogy 2 kiló legyen, de azért ott van még a 3x8 kiló gyerek is :)
2014. okt. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!