Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 11 hónapos babát hozzá lehet...

11 hónapos babát hozzá lehet szoktatni a hordozókendőhöz? Milyen fajtát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

11 kg körül van jelenleg, leginkább boltban vásárláshoz szeretném megpróbálni. Volt már olyan, aki a babájával ennyi idősen próbálta és elfogadta? Milyen fajtát, ajánlanátok? Kinek mi vált be?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2014. okt. 19. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni. Az én fiamat ennyi idősen már pont nem lehetett magamra kötni, még ölben is alig volt el, a babakocsikázást elviselte, mert tudott nézelődni, játszani azzal, ami a kezébe van. Nem viseli el a babakocsit, azért térnétek át erre? Mert bevásárolni kényelmesebb kocsival, abba alulra tudsz pakolni, de hordozni 11 kilós gyereket és amit vásároltál, nem egyszerű, sőt.
2014. okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nagyon szereti a babakocsit, csak a boltba a lépcsők miatt nem tudom bevinni, mozgáskorlátozott feljáró pedig sajnos nincs. Ha épp van ott valaki persze segítenek, de ha nincs nekem meg az olyan kellemetlen hogy szóljak, ezért ölben szoktam bevinni. Ezért gondoltam a kendőre legalább addig míg bent vagyunk.

2014. okt. 19. 20:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen inkább már SSC-tpróbálj, vagy sima mei tai-t, a kendőt kezdőknek elég nehéz hátul megkötni, elől meg már nem hordozhatod a súlya miatt.

De érdemes ismerőstől kölcsönkérni kipróbálni először, elviseli-e, hiszen nincs hozzászokva.

A lányom születésétől hordozom, most 2 éves és imádja mai napig.

Ellenben tesóm gyereke sose volt hordozva, 1 évesen kíváncsiságból felvettem a hátamra és nyűglődött, nem tetszett neki.

2014. okt. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na igen elől nem bírnám, olyan nehéz, és nem is maradna, ha ölben is felveszem akkor fordul kifelé legtöbbször. Viszont ha az oldalamra, csípőmre teszem és úgy fogom ott szépen elvan. Ezért gondoltam valamilyen kendőre amivel esetleg csípőre lehet. Minden esetre megnézem amit írtál, hogy milyenek. Ismerősnek nem igazán tudok akinek lenne, de akkor megpróbálkozom bababoltban kipróbálni ezeket. Meglátjuk. Hátha tetszik majd valamelyik neki.
2014. okt. 19. 20:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csak annyi időre kell, amíg bevásárolsz és bent vagy a boltban, és a csípődön jól érzi magát a babád, akkor próbáld ki a karikás kendőt. Ez ponmt csípőn hozrdozáshoz jó, fél perc alatt fent van a gyerek, mert nem kell tekerni, kötözgetni percekig. Igaz, a csípőn hordozás sok ideig nem jó, mert egy oldlat terhel, de amíg bevásárolsz, arra az időre jó megoldás lehet.
2014. okt. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt is mindenképpen megnézem. Legfeljebb mindig váltogatnám az oldalakat, hol a jobbon hol a balon. Dejó lenne ha szeretné! :)
2014. okt. 19. 21:32
 7/8 anonim ***** válasza:
en is a karikast javasolnam, rovid tavra tokeletes.
2014. okt. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenek vannak. Rövid távra csípőn hordom, hosszabb távon az SSC-ben. 16 hónapos, mindkettőt szereti.

[link]

[link]

2014. okt. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!