Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogy lehetne már újszülött...

Hogy lehetne már újszülött kortól biciklin is hordozni a babát?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek biciklizni,és erről a baba születése után sem szeretnék lemondani. fejben gondolkozok megoldásokon,mondjuk babahordozot előre rakni,vmi tartókára rakni. csak hát azt hogy. nem tudom,csak gondolkozok,h lenne jó. segitsetek ötletekkel. nem szeretnék mindig babakocsit tolni,és kocsink sincs.

2014. okt. 21. 07:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Sztem pár hónapot igazán ki lehet bírni.


Amúgy van ilyen babautánfutó (nem tudom mi a pontos neve) amit utána lehet kötni abba be tudsz rakni hordozót ha nagyobb lesz akkor meg beleülhet.


Mondjuk csecsemőnek nem biciklin a helye.

2014. okt. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehet sehogy megoldani, de nem is szabad, és nem is kell. Nem véletlenül nincs e célra alkalmatosság, egy újszülött vagy kisbaba nem biciklire való. Azt a 7-8 hónapot kibírod. Ha meg nem, akkor így jártál.
2014. okt. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
60%

Babhordozót bicajra??? Még bele gondolni sem merek mennyire veszélyes!

Nincs újszülött kortól használható kerékpáros gyerekülés?

2014. okt. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
78%

3!

Nincs, babakocdiban a helye nem biciklin.

2014. okt. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
örülök h ilyen korán ennyien válaszoltatok. Hát elég szomorú a helyzet,hogyha igy szeretnék sportolni,akkor nem lehet.pedig nagyon szeretek biciklizni. futni nem szeretek. tornázni meg szoktam néha otthon. hát sajna ilyen nehéz a nők élete.
2014. okt. 21. 07:19
 6/26 A kérdező kommentje:
igen,az utánfutóra gondoltam,de elég durva lenne 7-8 hónapot biciklizés nélkül,mivel ez a mindennapi életem része.
2014. okt. 21. 07:20
 7/26 anonim ***** válasza:
66%
Bocsi de nekem az jutot eszembe hogy vajon nő vagy e és szultel már e....ráülni egy biciklire frissen szülve...hát. ...nekem nem lenne túl nagy élmény. Es akkor finoman szóltam
2014. okt. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ha lesz segitseged amkor ez pont jo napi kikapcsolodasi lehetoseg.bar nekem az elso par hetben eszembe se jutott ilyesmi....mondjuk nekem segitsegem sem volt.
2014. okt. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

sehogy, a kresz se engedi. Itt egy cikk erről: [link]

A legfontosabbat kiemelném :“A kétkerekű kerékpáron 16. életévét betöltött személy szállíthat 10 évnél nem idősebb, a kerékpárt nem hajtó utast a kerékpár pótülésén. Kettőnél több kerekű kerékpáron 17. életévét betöltött személy szállíthat a kerékpárt nem hajtó utast." Idézet a Kreszből.


Hozzád hasonlóan én is nagyon szeretek kerékpározni,de én is kibírtam azt a 8 hónapot mire a kisfiam megtanult ülni, sőt többet is,mert én már a terhesség kb. felétől el voltam tiltva a bringázástól, kisebb vérzések miatt. Illetve amikor már megszületett,de még nem tudott ülni, és én is kihevertem a szülést, akkor nélküle már felpattantam a biciklire és azzal mentem vásárolni, erre-arra.

2014. okt. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Vegyél egy szobabiciklit.
2014. okt. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!