Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mikor cseréljek sportrészre?...

Mikor cseréljek sportrészre? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kisfiam 2 és fél hónapos! Elég nagy baba, lassan kinövi hosszra a mózest! (szélességre már kényelmetlen neki, főleg a vastag overál miatt is)! Még nagyon nem szeretném lecserélni a sportrészre a mózest, de sajnos hamarabb kell, mint szerettem volna! :( a sportrészről nem találtam semmit, nem tudom, hogy hány fokban lehet megdönteni, csak annyit, h 3 szinten... Viszont jobban megdől, mint a hordozó! Szerintetek mikor cseréljem ki?


2014. dec. 16. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4-5 hónál korábban nem nagyon kellene. Sajna rossz kocsit választottál :(
2014. dec. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sajnos előfordul, a mostanában "divatos" kocsiknak elég kicsi a mózese. A sportrészt nem vettétek még meg? van amelyik vízszintesig dönthető. Bár így télen praktikusabb a mózes ha még belefér, talán kicsit jobban véd az időjárástól.
2014. dec. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos kisebb fajta mózese van, csak amikor vettem nem számoltam vele, h 4 kilós babát szülök, mert senki nem volt se az én, se a párom családjában 3500-nál nagyobb! Már 6 kiló! :) multifunkciós a kocsink, a sportrész is hozzá járt!

Egyébként én is így akarnám, hogy legalább télen a mózest kellene használni!

2014. dec. 16. 22:21
 4/13 anonim ***** válasza:

hasonló helyzetben vagyok én is. a mózest már nem használjuk, a hordozó jó még de ha jönnek a minuszok overállba már az is kicsi lesz. tehát ha nem marad más akkor veszünk másikat a közeljövőbe.

én azt gondolom ha vizszintbe eltudod dönteni és beletudod tenni a babát úgy hogy biztonságos legyen akkor megpróbálhatod egy kis séta erejére hogy milyen.

2014. dec. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Milyen babakocsitok van? Ha a sport rész teljesen dönthető, akkor lábzsákkal és jól betakarva kipróbalhatod.
2014. dec. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem teljesen dönthető, ha olyan lenne, akkor nem is gondolkoznék rajta!

[link] [link]

2014. dec. 17. 06:42
 7/13 anonim ***** válasza:
Hű én ehelyett inkább vennék egy normális babakocsit, de ennek a sport részébe tuti nem tennék egy 2 és fél hós babát.
2014. dec. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves utolsó! Próbálok abból gazdálkodni, amink van! Sajnos nem vagyunk úgy eleresztve, hogy erre a 2-3 hónapra új kocsit vegyek! Késöbb ugyanis tökéletes lesz ennek is a sportrészre!
2014. dec. 17. 09:51
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz "nagy lábon élni", hogy eladjátok ezt és vegyetek helyette egy olyat aminek nagy a mózese (nem normális dolog, hogy egy 2 és fél hónapos gyereknek már kicsi legyen a mózes, nekem is nagy lányom van de még a 74 es overáljában is kényelmesen elfér a mózesban).

De természetesen a te babád, a te kocsid, a te pénzed. Senki sem szólhat bele hogy mit csinálj. Véleményként írom csak le hogy én a saját gyerekem hátának az egészségét nem kockáztatnám csak azért mert később még jó lehetne a jelenleg nem használható babakocsi.

2014. dec. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azért még nem olyan vészes a helyzet, nember nyomorog benne a gyerek! Csak valószínűleg hamarabb le kell cserélnem sportrészre, mint terveztem, de azért a telet szeretném, ha a mózesbe töltené! Lecserélni emiatt biztosan nem fogom!
2014. dec. 17. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!