Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ajánlanátok nekem 25kg-ig...

Ajánlanátok nekem 25kg-ig terhelhető babakocsit?

Figyelt kérdés
Kislányom 7 hónapos és már 10 kg. Félek, hogy már nem lesz neki jó, vagy nem tudja elég ideig használni a 15kg-ig terhelhető kocsinkat. Próbáltam utána kattintgatni a dolognak, de csak 1 babakocsit (cybex) találtam, ami 17,5 kg-ig jó.

2015. jan. 5. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, le fog lassulni a súlygyarapodása, ha egészségesen táplálod. A miénk elvileg 15 kilót bír, néha megpakoltuk jobban is, semmi baja nem volt, nem lett. A kisfiam 22 hós kora óta pedig bele se ül, akkor volt 13 kiló (7 hósan 9,5). Most 2,5 éves, 14 kiló és 95 cm, nagyon arányos, meg se mondanád róla, milyen dundi baba volt :)
2015. jan. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de jó, hogy ezt mondod! remélem nekünk sem lesz szükségünk nagyobb kocsira.
2015. jan. 5. 11:09
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Nekem is pont az jutott eszembe, hogy a 25 kg-os gyerek már ISKOLÁS!

4,5 éves kisfiam kb. 18 kg (izmosabb, vékonyabb fajta, igaz), de a kis ovis szerelme egy 5 éves, inkább ducibb, teltebb kislány, aki kb. 20-21 kg és 115 cm!


Ha egészséges a kicsid (értsd nem él fogyatékkal, ami indokolná, hogy nagyobb korában is babakocsiztasd), akkor bőven jó lesz a mostani kocsi, nehogy vegyél :)

Nyáron már lehet, hogy a kis nyuszis motorral is tudok sétálni :), ha elkezd járni, akkor sok gyereknek már inkább az lesz az igazán nagy kaland, nem a babakocsizás!

2015. jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

nekem 5 éves fiam 21 kiló. 7 éves lány pedig 24kiló.

nyugi, nem lesz rá szükséged, lassulni fog :) sőt én azt is megkockáztatom mivel nagy a súlya, hogy 1-2 éves kora között leáll a gyarapodás 12 kiló után :) (nem is egy példát ismerek erre)

2015. jan. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem arra gondoltam, hogy még 25kg-osan is tili-tolizni fogom, csak félek, hogy a 15kg-ot hamar eléri, így még a babakocsizós időre kéne egy olyan kocsi, ami nem nyekken meg alatta :) remélem velünk is úgy lesz, ahogy az első válaszoló írta.
2015. jan. 5. 13:05
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

A fiam, most megnéztem, 3 évesen volt 17 kg és khm, nem vékony, de ismerek több gyermeket, akik nála is nehezebbek (voltak) / életkor. Két és fél éves korig használtuk a 20 kg-ig terhelhető babakocsinkat, ami viszonylag sokáignak számít, de az utolsó fél évben még jól jött, mert hosszabb programoknál (pl. vonat, vendégség, városnézés, étterem, múzeum) is tudott aludni benne. És persze nem csak a gyerek súlya számít, hiszen aggattunk rá kabátokat, kisbiciklit, bevásárlást. Ez egy Babapoint Mark 3 volt, de azt hiszem, azóta már nem gyártják. Viszont 20 kg-ig terhelhetők vannak a piacon, ha kitartóan böngészel. Érdemes megnézni a gyártók honlapjait, ha "külföldiül" is, de rá lehet jönni és biztosabb infó.


+

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2015. jan. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!