Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hordozókendőben mindig melege...

Hordozókendőben mindig melege lesz ezért fel kel, és sír. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én általában benn használom a kendőt mert csak abban van el a 2 hónapos babám. Elég nagy haja van és mindig melege lesz a kendőben ezért fel kel és sír. Már azt is megpróbáltam hogy egy hosszú ujjú body meg zokni de úgyis nagyon melege van. A lakásban is nagyon meleg van. Lenne valami tanácsotok?
2015. jan. 10. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát vedd lejjebb a fűtést :DD

Ha nem lehet, sok szellőztetés, persze a baba ilyenkor legyen másik szobában.

2015. jan. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
igen, ne cipeld éjjel nappal magadon. hogy hol van el, az szoktatás kérdése. biztosan szereti ha felveszed, ezt nem is szabad megtagadni tőle, de szerintem az nem megoldás hogy cipeled..mit jelent hogy csak ott van el? máshol sír? miért sír? alszik e eszik e rendesen stb. a hordozó kendő szerintem utcára való.
2015. jan. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerezz be egy gézkendőt, pl. Gypsymama Freyát. Ez jó vékony.

De ha a lakásban nagyon meleg van, akkor lejjebb kéne venni a fűtést, ha lehet. Ha felújítatlan, távhős panel, akkor sajnos nincs ötletem...

2015. jan. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Hát akkor ne adj rá hosszú ujjút! Én is rengeteget hordoztam a fiamat, sokszor itthon is úgy főztem, hogy a hátamra kötöttem. Én ilyenkor egy rövid ujjú bodyt adtam rá, még zokni sem kellett, mert nálunk is nagyon jó idő van még télen is. Plusz én is valami lenge ruhában voltam, amikor hordoztam, hogy az én testmelegem ne melegítse még jobban. Itthon gyakran egy szál melltartóban és rövid gatyóban hordoztam és altattam, jól esett Neki a bőrkontaktus is.

Abba pedig nem érdemes belemenni, hogy kell-e sokat hordozni a babát vagy sem. Valaki írta itt, higy nem szabad, bla-bla-bla...

Már miért ne lenne szabad? A fiam imádta, én is imádtam, most már 21 hós nagyfiú, egyedül alszik a szobájában, nagyon önálló, imád közösségben lenni, egyébként pedig vámtozatlanul sokat bújik hozzám is, ami szerintem fantasztikus. Akkor mit is rontottam el a sok hordozással?

2015. jan. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha távfűtésed van, és túl meleg, akkor le lehet takarni egy takaróval a fűtőtestet.

Csak időnként ki kell mosni, hogy ne porosodjon.

2015. jan. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!