Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mások is csalódtak a hordozóke...

Mások is csalódtak a hordozókendőben? Lehet nem jó fajtát választottam?

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 7. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
ilyet nem vettem volna nem is veszek csak mai tei az szuper még az apro ujszülöttet is el tudom vinni és a 20kg gyereket is akár
2014. ápr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi volt vele a baj? Pedig jónak tűnik, bár én os mei tai-t fogok venni.
2014. ápr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul használom, de a baba hátánál nem lehet rendesen összehúzni, olyan érzésem van mindig mint ha ki akarna esni. Meg szerintem a lába között is kényelmetlen lehet neki ahogy ül rajta.
2014. ápr. 7. 13:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Hány hónapos a babád, akit hordozni szeretnél vele?
2014. ápr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
5 és fél. Ja és nagyon mozgékony lehet azért nem jó?
2014. ápr. 7. 13:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, az is lehet, hogy túl izgága hozzá. Nem minden gyerkőc szereti a hordozást. Esetleg ha van olyan barátnőd/ismerősöd, aki másfajta kendőt használ, kérd kölcsön, és próbáld ki, hogy más kendőben megmarad-e. Vagy ha van a közeletekben hordozó klub, oda érdemes elmenni, mert ott sok segítséget tudnak adni és sok helyen kölcsönözni is tudsz kendőt/hordozót.
2014. ápr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a rugalmas kendőt, vegyél egy használt Nandut, vagy egy meitait szerintem.


Jól kötöd meg? Nagyon szorosan kell, hogy kényelmes és biztonságos legyen, meg jó magasan!

2014. ápr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6-os

Sajna nálunk nincsenek ilyen klubok, kisvárosban élünk. Majd körbe kérdezem az ismerősöket van-e valamilyen nekik.

7-es

Ezt nem kell megkötni, csak a két vállon keresztbe rakni.

Már nézegettem a mei-tei hordozókendőket, azok tényleg jobbnak tűnnek.

2014. ápr. 7. 14:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Elsőre ilyet akartam

Vettem inkább egy sima kötős kendőt, és nagyon sokáig kényelmesen hordoztam benne. Nem volt vészes felkötni.

2014. ápr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7. vagyok

Akkor ez nem is hordozókendő, bevallom, csak az első képet néztem, és ott olyan, mint egy rugalmas kendő megkötve, kenguru kötésben.


Szerintem a meitait szeretni fogjátok!

2014. ápr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!