Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Britax b-dual testvérbabakocsi...

Britax b-dual testvérbabakocsiról letudnátok írni a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
Most készülök venni egyet használtan. Megéri vagy ma már másmilyet vennétek?
2015. márc. 4. 00:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nekunk mar nagyon sok babakocsink volt, koztuk a B-dual is. Nem rossz babakocsi, egy kicsit nehez,de ezt igazabol akkor venned eszre ha mar nem par honapos babak vannak benne ,hanem 1 eves es feljebb. Nekem 1,5 ev van a ketto gyerek kozott es ahogy a nottek egyre nehezebb volt. Amikor a kicsi 8 honapos volt eladtuk. A felso ulesnek nincs labtartoja es ha lehajtod a gyerek mint ha le akarna csuszni... nem tagas a felso ules magyaran kicsi... Van meg egy Hauck duett babakocsink, nem olyan mutates, de szeper hasznos. Mind ket ules nagy!! A felso atalakithato mozesse. Nagyon nagyon strapa biro, konnyu tolni. A tolokar magasra kihuzhato. Egy alom a Britax utan. En most fogok majd megvalni tole,mert most van egy Mamas and Papas Mylo babakocsi,ha egyszemelyesrol van szo az is egy alom!!! Bar ha az ar nem annyira mervado, akkor a 100%-ig tokeletes babakocsi a Baby Jogger City Select!!! Az tokeletes ugy ahogy van!! Remelem segitettem, hogy leirtam a tapasztalataim. Nekem a fiam nagyobbnak szamit az atlagnal ,lehet azert nem jot be igazabol. Nehezebb es magasabb. De a felso ules egy 1 eves gyereket is kicsit ossze nyom oldalrol ,mert parnazott. Azert hogy ujszulottet is bele lehessen tenni, de kesobb nem valami elonyos...
2015. márc. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!