Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Volt valaki Szegeden laparoszk...

Volt valaki Szegeden laparoszkópián? Mit kell vinni? Leírnátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
Én hétfőn megyek lesz lapar, hyszteroszkópia és petevezéték átjárhatósági is. Dr Molnár G. Béla fogja csinálni.
2014. nov. 6. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia..nekem a női klinikán csinálták..Kapsz majd hálóinget, de vigyél cserét, meg papucsot, enni, inni, mert a kaja elég szar..Velem nagyon aranyosak voltak, egy napot kellett bent aludni..Egy jó tanács, közvetlen elötte ha tudsz otthon borotválkozz meg, mert különben ők csinálják meg szárazon, ami szerintem nem feltétlen szerencsés..Sok sikert kívánok, és ne félj, mert nem fáj..Utánna nekem a vállam fájt egy picit meg a heg a köldökömnél ami szinte ma már nem is látszik, és 8 hetes a babám a pocakba...Szóval minden szenvedés megéri..:-)
2014. nov. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nekem is a klinikán csinálják majd! Gratulálok a babához! Jó egészséget nektek!
2014. nov. 6. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!