Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik sokat hordozzáto...

Anyukák, akik sokat hordozzátok a babátokat (nemcsak akkor, ha épp muszáj), mennyire nyugodt a babátok?

Figyelt kérdés
2014. nov. 25. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit értesz nyugodtsag alatt? Ha azt, h leteszem és elvan akkor én azt inkább a gyerek szemelyisegenek tudnám be (2kb ugyanannYit hordozott gyerekem van az egyik ilyen a másik nagyon nem) ha a kiegyensulyozttsagra gondolsz akkor mketto boldognak es elégedettnek tűnik:)
2014. nov. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rosszul tettem fel a kérdést, a kiegyensúlyozottságra gondoltam:)
2014. nov. 25. 14:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom biztosan, van-e összefüggés a kettő közt, szerintem igen, de aki babakocsis az biztos mást mond.

Mindig csak hordoztam a lányom, most 2 éves, kiegyensúlyozott, magabiztos gyerek, sose volt nyűgös, sírós korszaka (kivéve most a dackorszak kezdete...).

2014. nov. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rengeteget hordoztam a kisfiam, sokszor még aludni is úgy aludt, hogy magamra kötöttem, és a hátamra feküdtem, Ő pedig simult ezerrel:-) De szép volt!:-) Most 20 hós, nagyon kiegyensúlyozott, energiabomba kisfiú, iszonyatosan bátor, barátkozó, folyamatosan mosolyog és jár a szája.

Januárra várjuk a kislányunkat, Őt is sokat akarom majd hordozni, már alig várom! Az a tervem, hogy még itthon is gyakran magamra kötöm majd, hogy a nagyobbal is tudjal sokat foglalkozni, valamint a kislányom is megkapja azt a törődést, amit anno a kisfiam. Minimum annyi Neki is jár!:-)

2014. nov. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én még sosem hordoztam (nem vagyok ellene csak nincs ra szuksegem) es rendkivul nyugodt baba. ha reggel leteszem es delutanig nem jatszok vele mert pl takaritok, azt is egy szo nelkul turi. szinte sosem sir csak ha bekakilt vagy ha ehes. orakig nezi ahogy főzök, ejszakat atalussza stb.
2014. nov. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!