Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 8 hetes babának milyen hordozó...

8 hetes babának milyen hordozót válasszak?

Figyelt kérdés
A liliputi csatos hordozóval szimpatizálok de nem tudom hogy megfelelő lenne-e neki. Valakinek van esetleg tapasztalata? Rugalmas hordozó kendőt semmiféleképpen nem szeretnék.
2015. ápr. 10. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, ülni tudó babának ajánlott a csatos, de biztos jön valaki, aki biztosat mond. Mindenesetre ebben a témában a FB-csoportok sokkal pörgősebbek és segítőkészebbek (Babahordozás - kérdések és válaszok pl.)
2015. ápr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne rugalmas kendőt, hanem sima kendőt vegyél, 8 hetesnek még más nem való.

Ha már tartja a fejét, 3-4 hónapos kortól teheted mei tai-ba.

SSC-t (mint pl. az említett liliputi csatosat) csak stabilan ülni tudó babánál lehet használni, tehát leghamarabb 6-7 hónapos kortól.

2015. ápr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem van liliputi csatosom. neki még nem lesz jó :-) igaz,hogy van benne egy állítható szűkítő,és a neten azt írják újszülött kortól. a valóságban a papírra már az van írva 3 hónapos kortól. mi még akkor se használtuk. a gond az vele,hogy a fejet nem tartja. akkor használhatod,mikor már úgy van a kezedben a baba,hogy fordulásnál,hajolásnál semmikor nem kell,eszedbe se jut már a fejéhez nyúlnod,hogy fogd,megtarsd. viszont később már jól kihasználható,9 kg-ig elöl hordoztam vele aztán háton. egyenlőre most csak a kendőt használhatod,aztán majd lecseréled ha akarod.
2015. ápr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. ápr. 11. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!