Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vékony babának milyen márkájú...

Vékony babának milyen márkájú csatos hordozó a megfelelő?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy márkánként eltérő a csatos hordozók mérete. Van amelyiket hamar kinőnek a nagyobb babák és van olyan, amiben a kisebb babák elvesznek. De már nem tudom melyik márkájú hordozóról mit hallottam. Lányom vékony testalkatú, így neki valamilyen kisebb méretűt keresnék.
2015. ápr. 15. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Mekkora? enyém vékony - 9 hós és még nincs 8 kg - viszont hosszú. Nagyobb, mint egy átlag 12 hós.


Nos: Liliputit használtunk sokáig, ebből, ha hátraveti magát, akkor könnyen kiesik. Most egy Magyarindában utazik, ez sokkal jobb, viszont az alján lévő polifoam izé elölhordozásnál engem kicsit zavar. Konkrétan nyomja a lábamat. (magas, vékony testalkatú vagyok én is, lehet, h ez is befolyásol)

2015. ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam is nagyon vékony alkat, Magyarindánk van. Neki is és nekem is kényelmes volt, míg a terpesze kicsi nem lett.

Mekkora a kislányod? Korban meddig szeretnéd hordozni? sajnos az nem valószínű, hogy olyan csatost találsz ami a hordozós kort végig kiszolgálja.

Még legjobban talán az állítható, kendőből készült hordozókkal jársz. FB-on keresd ezeket: Sweetberry, Csengelino, Enidoo, Lujzus

2015. ápr. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

4 hónapos a lányom, mostanság kezdenének el használni, mert a babakocsiban ugyan szeret lenni, de nekem már kényelmetlen, hogy mindig csak abban cipeljem. 6 kiló és tényleg kis vékony alkatú. Kendőnk van ugyan, de csak egyszer volt benne, mert nem tudom normálisan megkötni, össze-vissza lóg benne, ezért szeretnék csatosat.

Nem terveztem, hogy a hordozós kor végéig hordozzam, szerintem nem is bírnám.

2015. ápr. 16. 11:13
 4/4 anonim ***** válasza:

2.-es vagyok. A csatos hordozók nem támasztanak csigolyáról-csigolyára, mint egy kendő, ezért olyan babáknak ajánlják akik tudnak már ülni. (az újszülött szűkítő egy rettentően egészségtelen találmány...)

Ami egy fokkal jobb, az a mei tai. Szerintem 4 hónaposnak inkább azt szerezz be, sokkal egyszerűbb a felvétele mint a kendőé, de lényegesen jobban ölel mint egy csatos. 10 hó körül pedig kereshetsz egy nagyobb, totyogó méretű csatost.

2015. ápr. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!