Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit vennétek a...

Milyen babakocsit vennétek a következő szempontok alapján?

Figyelt kérdés

Legyen hozzá (vagy kapható legyen hozzá) csatlakoztatható autós hordozó, nagy kerekei legyenek, ne legyen ormótlan és nehéz (tömegközlekedés miatt), legyen tartós, egyszerűen kezelhető.


Első gyerekünket várjuk, teljesen tapasztalatlan vagyok a témában. Fényképen nagyon sok modell tetszik, de inkább hallgatnék olyanokra, akik évek óta használnak egy-egy modellt. Nem csak a jó, de a rossz tapasztalatok is érdekelnek!


Köszönöm. :)



2015. ápr. 20. 09:15
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Elkezdtem utánaolvasni. Az ABC továbbra is nagyon tetszik. A Mamakiddies-ről viszont már szinte gyanúsan sok jót olvasok... Vagy csak én vagyok ennyire gyanakvó? :)
2015. ápr. 22. 19:17
 12/17 anonim ***** válasza:
Amiről jót írnak az jó is,amiről rosszat az olyan is.Az ár ált.tükrözi a minőséget.
2015. ápr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Pont ez a gyanús a Mamakiddies-ben, hogy túl olcsó ahhoz, hogy ennyire tökéletes legyen... Na mindegy, az ABC Design most nagyon megtetszett, köszönöm mindenkinek. :)
2015. ápr. 23. 12:23
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom, olvassa-e bárki is, de azért megosztom a bababoltokban tapasztaltakat. :)


Az ABC Design kocsiknál sajnos számomra nagyon zavaró, hogy a tolókar szivaccsal borított. Használt, de szinte hibátlan babakocsiknál is látom, hogy hamar kimorzsolódik, elég neki egy apró sérülés. :( Ez most picit elvette a kedvemet a márkától.


Megnéztük élőben a Bugaboo Cameleont is, nagyon ügyes kis kocsi, de sajnos ott még az oldalelemek is ezzel a szivaccsal vannak bevonva, így az is kiesett nálam. Valamiért buknak a kocsigyártók erre az anyagra, pedig se tisztítani, se cserélni nem lehet... 360 ezer forintért azért igényesebb anyagválasztást vártam volna.


A Mamakiddies élőben sem nyűgözött le, picit összecsapottnak, rozogának tűnt, ahhoz képest még nem is könnyű különösebben. Hiába olcsó, nem venném meg.


Ami nagyon tetszett, az egy Peg Perego modell volt, de a CAM több fajtája is bejön, szépek, kézre állnak. Lehet, hogy a végén CAM vagy Peg Perego lesz belőle. :)


A Bababoo üzletben láttunk egy Magyarországon teljesen új márkát, Greentom a neve. Hihetetlenül könnyű, műanyag vázas kocsi, nekem nagyon bejött, de mivel újdonság, nem nagyon találok róla információt.

2015. ápr. 29. 14:26
 15/17 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

A cam és a peg perego is nagyon jók.Nem fogsz bennük csalódni.

Sajnos sok kocsinak szivacs a borítása de a habosított szivacs vagy mi a szösz se sokkal jobb.

Boldog Babavárást!

2015. ápr. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igen, ezek a ragasztott szivacs felületek általában véve annyira sérülékenyek. :(
2015. ápr. 29. 17:27
 17/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,nem mindegyik amúgy.Én 15 hónapja használom az abc design zoom-ot,annak is szivacs a borítása,de semmi szakadás sincs rajta.Nekem csak ez nem lenne akadály.Én is néztem a cam-ot is anno,nekem abban az nem tetszett hogy a sportrész szemből nem volt rátehető valamint kétkaros a tolókar,ezeket sokkal nehezebb egy kézzel irányítani.
2015. ápr. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!