Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Baby design Mini babakocsi...

Baby design Mini babakocsi 1,5-2 eves gyereknek nem tul kicsi?

Figyelt kérdés

Napi szinten hasznaljuk a babakocsit,alvasra is,telen is hasznalnank meg mivel tobbszor teszunk meg hosszabb utakat es setalni annyit nem bir.

Nagyon tetszik ez a tipus foleg a talcaja miatt, akinek van ilyen babakocsija hasznalja meg 1,5-2 eves gyerekkel?



2015. máj. 21. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
hamarosan 2 éves, 12 kilós lánykám vígan elfér benne, nagyon szeretjük ezt a babakocsit :)
2015. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Esetleg lenne fotod amin a kocsiban ul a babad?(nem talaltam neten csak katalogusfotot)

Tolokar nem tul alacsony,nem rugsz bele egyfolytaban a hatso tengelybe?

2015. máj. 22. 21:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Babakocsiban utoljára 1 éve fotóztam, úgyhogy nincs friss képem, de tényleg elfér benne kényelmesen, télen is jól elvolt benne a nagy overállal együtt.

Nekem jó a tolókar magasság, és a tengelyt sem rugdosom (170 cm vagyok), viszont a 180 cm-s férjemnek már kicsit alacsony.


Így miatta, ha újra kellene döntenünk, szerintem a Baby Design Tiny-t vennénk, mert annak állítható a tolókar magassága. Bár emlékeim szerint nincs tálcája, és az tényleg egy jó kis kiegészítő, jó, hogy lehet oda pakolni a Minin.

2015. máj. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!