Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Abc design cobra vagy condor?

Abc design cobra vagy condor?

Figyelt kérdés
Akik használják....
2015. máj. 23. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi cobrát használunk. Most, hogy nagy már a gyerkőc át akartunk térni egy kicsi 4 kerekű sportkocsira, de nem ment. Újra elővettük a Cobrárt, mert nem tudtuk megszokni a 4 kereket (és mert imádjuk a cobra klassz, praktikus és kényelmes tulajdonságait, egy álom babakocsi!). Condorunk nem volt arról nem tudok nyilatkozni.
2015. máj. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi,ment a zöld.

Én használtam a mambát a nagyobbikkal,jelenleg a zoomot használom,2 kicsi gyerek van.

Én az abc-k szerelmese vagyok.

A cobra is tetszik de a 3 keréktől eléggé idegenkedek,volt már 3 kerekű kocsim,a moving light,mondjuk annak kicsi és dupla volt az első kerék de nem szerettem.

Debrecenben lakunk,eléggé hepehupásak az utak,sok a padka,ezzel kapcsolatosan neked mi a tapasztalatod?

2015. máj. 23. 08:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi Tatabányán lakunk, itt a járdák minősége igazi katasztrófa és felénk is rengeteget kell patkázni. Tény hogy nem ugyanolyan mint egy 4 kerekű, de nagyon hamar meg lehet szokni vele a patkázást is. Szerintem próbáljátok ki élőben is, ha nagyon idegenkedsz a 3 keréktől, de én tényleg csak jót tudok róla mondani, szuper járgány! ;) :)
2015. máj. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,ment a zöld.
2015. máj. 24. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!