Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Érdemes beszereznem csatos...

Érdemes beszereznem csatos hordozót (SSC-t)? Nagyobb babát hordozni?

Figyelt kérdés
Legtöbbször babakocsiban viszem, kengurut csak akkor használok, ha leugrom boltba, mert valamit elfelejtettem, ha olyan helyre kell mennem, ahova nem megy alacsony padlójú tömegközlekedés, ha vonattal megyünk valahova és abban viszem a vonatállomásra... Viszont ha jól tudom a kenguru csak 9 kilóig lehet használni, most lesz 5 hónapos és 6 és fél kiló körül lehet. Érdemes venni egy SSC-t? 20 kilóig használható, úgy olvastam, de addig biztos nem fogom cipelni (nem is bírnám), csak addig, amíg nem tud járni.
2015. jún. 9. 13:56
 1/5 sandrachnologic ***** válasza:
A hordozo akkor is praktikus, ha mar tud jarni. Elmentek pl. A masfel evessrl a kozeli jatszora gyalog, hazafele mar faradt, sir, hogy vedd fel, de nem tudod mert tele a kezed a kismotorral meg a homokozocuccal. Felkapod a hátadra es mar viheted is :) én 3 eves koráig hordoztam, 18 kg volt akkor, meg az állatkertben mikor elfáradt is fel lett hatra veve es hosszabb turakra is. :) a kengurut meg nem csoda, hogy nem birod, rossz a sulyelosTasa mindkettotok szamara. De a csatos AZ egy alom. :)
2015. jún. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1.5 évesünket hordozza benne apa háton. 13kg. Tökéletesen bevált, bkv-n sok átszállásnál, nagyobb kiránduláson, állatkertben, ha elfáradt, alhat benne. Tökéletes. Imádjuk. (A kengurut meg dobd ki, káros: [link] )
2015. jún. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, szóval akkor egész sokáig lehet benne hordozni :) Akkor majd nézek egyet.
2015. jún. 9. 14:27
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyen van. Két méret van belőle, egy kisebb meg egy nagyobb. A kisebbik fiam 3 éves múlt és az apja hátán utazik, ha nagyon elfárad, aludni is szokott benne. Alvócsuklyája mindenképpen legyen.

2015. jún. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Kulon megtalalod a csatosokat es a bugyikengurut is. Jo olvasgatast!

2015. jún. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!