Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Csatos vagy kötözős mei tait...

Csatos vagy kötözős mei tait válasszak?

Figyelt kérdés

Sokat túrázunk azért szeretnék venni, de nem tudom melyik jobb. A kötözőstől azért tartok mert mi történik ha folyton kötözni kell mert oldódik a csomó.. a csatos meg nem olyan test közeli szerintem. Tud valaki segíteni?

10 hónapos 9,5 kg 75 cm baba :)



2015. jún. 26. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem kötözős van, soha nem oldódott ki, nem kellett átkötözgetni. A csatos verziót nem ismerem, arról nem tudok nyilatkozni, de én ha újra kezdeném akkor is kötözőset vennék.
2015. jún. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A csatos hosszú távon sokkal kényelmesebb.

Volt kendőm, kötözős mei taiom és SSC-m is, legkényelmesebb a csatos volt (Manducam van).

Ez tényleg olyan, mint egy túrahátizsák, a 14 kilós lányom is simán viszem benne, nem fáj semmim tőle, nem fárasztó.

A kötözős mei tai nem volt ilyen kényelmes már nagyobb súlynál, kb. 9-10 hónapos koráig használtam azt.

2015. jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Menj el egy hordozós klubba, és próbálj több fajtát, ha lehet kölcsönözz is! Nem oldódik ki a mei-tai, emiatt ne aggódj, de lehet, hogy az ssc kényelmesebb, majd kiderül.

Nekem egy félcsatosom van (Storchenwiege), nagyon szeretem, erre úgy tűnik, hogy kifogytam belőle, a legszorosabbra van állítva a csatos része, és lötyög a derekamon. Szóval ezért mondom, hogy próbálni kell, mert mindenkinek más a jó, lehet, hogy ami x embernek bejön, és odavan érte, az neked, vagy a gyerekednek nem jó.

2015. jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem kötözős volt. Egyszer sem használta, képtelen voltam megkötni normálisan, mindig is ügyetlen voltam bármihez, amihez akár csak egy pici kézügyesség is kellett volna. Ha újra kéne, akkor tuti csatosat vennék.
2015. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!