Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A babakocsik mózes részébe...

Katoonene kérdése:

A babakocsik mózes részébe nem lehet valahol biztonsági övet kapni, amivel oda rögzítem a babát?

Figyelt kérdés
Elég sokat kell emelgetni a babakocsit, járdára fel-le stb. Eközben a baba össze vissza csúszkál benne, némelyiknél már majdhogynem kiesik a mózeskosárból. Valakinek valami ötlet honnan tudnék beszerezni ilyen övet? Vagy esetleg valami más megoldás?
2015. szept. 16. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Van olyan típus, amibe lehet, általában azokba, amik autóba is köthetők.
2015. szept. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a magyarországi importőrt érdemes felhívni, attól függően milyen márkájú a babakocsid, én pl most a Babycare-tól rendeltem egy villás kart a kerékhez, mert kitört, és így külön boltban alkatrészként nem vásárolható. De ha a Mózesed olyan, hogy gyárilag volt benne biztonsági, vagy bele lehet szerelni, akkor biztos hogy az importőr megrendelésre be tudja szerezni...persze felkészülhetsz, hogy ha a babakocsi 100-200 000 Ft, az alkatrész sem 4 jegyű bele :)
2015. szept. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!