Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik babakocsi márka számít...

Melyik babakocsi márka számít jónak, márkásnak?

Figyelt kérdés
Van olyan, amiből lehet multifunkciósat venni max. 90.000 -ért?
2015. okt. 21. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Márkásat nem lehet 90 ezerért venni, azok 120-130 körül kezdődnek, de az igazán márkásak inkább 200 körül. 90 ezerért kaphatsz lengyel multifunkciósat, amiben minden benne van, mózes, sportrész, hordozó, lábzsákok. 100 körül is kaphatsz márkásabb multifunkciósat, de nem biztos, hogy a sportrészhez is jár lábzsák, illetve a hordozót általában mindig külön kell megvenni a márkásabbaknál és azok is kb. 30 ezer felett kezdődnek.

Esetleg használtan nézz körül márkásabb kocsiknál, amihez minden jár.

2015. okt. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ez a Touragoo kocsi. Bár szerintem ez is lengyel minőség: [link]


Márka, ami jó, az a Peg Perego, ABC Design, de ezek semmiképp nincsenek 90 ezer körül, ha akarsz hozzá hordozót is. Kb. 150-200 körül mozognak újonnan úgy, hogy minden benne van az árban. Na, meg ez felett vannak a többi márkák is.

2015. okt. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Használtan 50-80ezer forintért lehet venni Peg Peregot (újonnan 180-250 között van). Nagyon sokan dicsérik.
2015. okt. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem márkás (olyannyira hogy szinte minden országban más néven fut), de elég jó travel system a mamakiddies ilyen áron. Elmegy minden terepen (erdőben is), mégis könnyű (8 kg).
2015. okt. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem van egy Chicco 3in1 (250 ezer az új ára) és egy Pierre Cardine sport babakocsim (új ára 30.000)

mindkettő katasztrófa. ezeket messze kerüld el. Én örököltem őket nem volt más választásom :)

2015. okt. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Britaxnak nagyon jó kocsija van, én mózessel, sportrésszel, hordozóval, isofix talppal együtt 25-ért vettem E-bayen. A hazaszállításban ismerős segített ingyen, de max egy tizes lett volna az is.

Újonnan ez 200 felett lett volna.

2015. okt. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Peg Perego, Quinny, Abc Design, Britax,


...de ezek 3:1 nem lesznek 100.000 körül sajnos :(


Én is vaciláltam, hogy tök újat, de "gagyit" vagy használtat, de márkásat...


Végül a Brendonban (OUTLET) sikerült 50.000-el olcsóbban megvenni álmaim kocsiját így új is és márkás is :)


Érdemes az M% Brendon honlapján körbenézned, vannak értékcsökkkent kocsik, nem túl nagy hibákkal (karcok-ilyesmik)

2015. okt. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én használatan vettem peg peregot, imádom, és gyönyörű állapotút sikerült kifognom a bolti ár negyedéért.


Ha nem zárkózol el a használttól, szerintem nézz szét jófogáson, vaterán, de csak olyat vegyél, amit személyesen meg tudsz nézni, ki tudsz próbálni.

2015. okt. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!