Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Érdemes 4,5 hónapos babának...

Érdemes 4,5 hónapos babának hordozó kendőt venni, megszokja még?

Figyelt kérdés
Mostanában minden elalvás előtt 10-15 percig sir bármit is csinálok már mindent kipróbáltam. Ismerőseim akik használják, szépen elalszik benne a baba, megnyugszik tőle. Nem túl nagy már ehhez így hogy korábban nem használtuk?
2015. dec. 2. 10:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
nem vennék neki. Ő már abban a korban van, hogy inkább terelni kellene a kiságy, és az önálló alvás felé. Meg kell keresni az okát, hogy miért sír.
2015. dec. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem vennék én sem.
2015. dec. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

Én hat hónapos korában kezdtem hordozni a fiam, és simán megszokta, igaz mi nem kendőt használtunk.

Szerintem menj el egy hordozós klubba, ott megmutatják a helyes kötést, és a legtöbb helyen kölcsönözni is lehet, így kiderül, hogy nektek beválik-e.

2015. dec. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Emiatt nem vennék, utcán hordozásra talán igen. Én lányom nem szerette egyik hordozóeszközt sem, ilyen is van, kb 2 hónapos korától kísérleteztem.
2015. dec. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
31%

Altatásnál ha szüksége volt a közelségemre, kézben elringattam, és úgy tettem le.

Utcán, vásárláskor magamra kötöttem (mei-tai), jobban szerettem, mint hordozóban cipelni.


Alváshoz nem hordoznám, mert utána nehezebb visszaszoktatni az ágyba, és szerintem kényelmesebb is az ágy, mint a kendő.

2015. dec. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem fogok venni, egy ötlet volt az altatáshoz. Kb 2 hete kezdődött a sírás. Mindig is a kiságyában aludt el, többnyire magától vagy egy kis simogatással. Most ha ringatom sem jobb a helyzet, nem éhes tiszta a pelus, meg a foga sem jön. Mindent végig zongoráztam már és mindent próbáltam...
2015. dec. 2. 13:12
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
a napirendje hogy néz ki? mikor és mennyit alszik? Nálunk is volt egy kis gubanc kb ennyi idős korában az altatással, de némi változtatás a napirenden megoldotta a dolgot.
2015. dec. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Fél 8-kor ébred, 8 óra evés utána eljátszik 9 fél 10-ig alszik kb 1 órát, 11 körül evés (most kezdtünk kóstolgatni, ilyenkor adom neki, de utána ugyan úgy megissza a tápszer adagot. Ezután úgy délig el van játszik majd elindulunk sétálni, boltba, ilyenkor alszik a babakocsiban. Három körül eszik és ez után alszik egy hosszabbat, 6 körül ébred, eszik, de ilyenkor csak 100 ml körül . Fél 8 fürdés utána evés és általában fel 9-re legkésőbb alszik. Éjjel 1x ébred enni 1-3 között.
2015. dec. 2. 13:42
 9/17 anonim ***** válasza:
és minden elalvás előtt sír? átlagosan mennyit van levegőn egy nap?
2015. dec. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Mindenképpen érdemes. Sosem késő elkezdeni hordozni :)
2015. dec. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!